Що подарувати на 1 вересня?

1 вересня

1 вересняПерше вересня – це з одного боку веселе і довгоочікуване свято, а з іншою не дуже. Юні школярі ніби як чекають цього свята, коли їм купують усе нове, хочеться скоріше все одягнути, побачитися з друзями, учителями, розповісти про події літа, і тому подібне. Але з іншого боку не хочеться вчитися, знову рано вставати, вливатися в новий режим дня, а учителям знову працювати, писати плани, готуватися до уроків і багато що інше.

Але, хочеться нам того, чи ні, вибір неминучий! Все одно доведеться “вчитися, вчитися і ще раз вчитися”! І щоб не затьмарювати це свято дітям, дружинам, у когось чоловікам, сестрам, братам обов’язково треба перетворити цей день на свято!

Обов’язково накрийте святковий стіл, дітям купите великий, красивий і смачний торт і тематичні подарунки! Наприклад: красиві зошити, незвичайні ручки, барвисті розмальовки, новий рюкзак і так далі. Можливо інтернет магазин подарунків у Києві допоможе підібрати тематичний сувенір.

А можна взагалі зробити тематичну вечірку для дітей! Наприклад, одягнутися в Знайку або Незнайку, придумати сценарій, прикрасити салати і торт якось оригінально, по шкільному! Буде дуже веселе і креативно! А дітям дуже сподобається, і наступного року вони чекатимуть це свято з нетерпінням!