Вибір подарунка для дитини

подарунок для дитини

подарунок для дитиниВибирати подарунок для дитини слід в залежності, звичайно ж, від статі, інтересів, переваг і головне віку. Те, що сподобається, дитині в п’ять років буде зовсім нецікавим трирічній дитині. Якщо ви вибираєте подарунок немовляті, то краще всього запитати у його батьків і подарувати щось корисне і дійсно необхідне. Батьки не сильно зрадіють, якщо ви не запитавши, подаруєте іграшку, яка маленькій дитині в принципі ні до чого. Але якщо проконсультуватися немає можливості, то брязкальця, різні підвіски або піжами будуть не зайвими.

Варто також вибирати подарунок без яких-небудь дрібних частин. Також варто вибирати барвистий подарунок з вогниками або звуковим ефектом, що зацікавить малюка і приведе в захват. Дітям що вже досягли трирічного віку можна подарувати ігрові набори. Також підійдуть ляльки, посуд – дівчаткам, машинки, роботи – хлопчикам. А різні м’ячики сподобаються усім без виключення.

П’ятирічним дітям можете сміливо дарувати різноманітні м’які іграшки. Також дитина зрадіє м’якій розмовляючій іграшці. Ще можна подарувати дитячий бадмінтон, сачок для метеликів і скакалку.

Дітям старше за шість років можна купувати розвиваючі ігри, а також різні набори для творчості. Дитина буде в захваті від альбому для малювання, набору олівців і фломастерів. Також ви можете подарувати красиву книгу казок з картинками або дитячий ноутбук для вивчення англійської мови.

Дітям старше за десять років буде не зайвим подарувати різні стратегічні ігри на безліч ходів, також можна подарувати шашки або шахи. Але зазвичай в цьому віці діти особливо рухливі, тому волейбольний м’яч, набір для настільного тенісу або набір на стінку для гри у баскетбол, повинні сподобатися. Але не варто забувати і про книги, особливо підійдуть пригодницькі книги, наприклад “Діти капітана Гранту”.