Оригінальні подарунки до дня закоханих

У лютому, а саме 14 числа,  Японці святкуюють не звичне свято “оголених чоловіків”, хоча і не одні Японці святкуюють таке не очікуване свято, от до прикладу у США – у цей день святкуюють день презерватива, а у Німеччині – день психічно хворих людей. Стосовно нас з вами – Українців, то ми святкуємо традиційне свято, яке не так ефектно звучить, як попередні – День Святого Валентина.

Хоч звучить простіше, та це свято сповнене радості, усмішок, кохання та пришвидшеного биття серця. Ще з давніх часів повелось так, що атрибутом свята є звичай дарувати подарунки так звані валентинки. Цікаві сюрпризи стали, справді, оригінальним способом виразити своє кохання до іншої половинки.

Багато людей губляться при виборі подарунку. Адже, це має бути справді, щось із душею, можливо зроблене руками і щоб, звісно сподобалось тому кому він присвятченний. Ще у перших числах лютого усі ломлять голову, що такого оригінального придумати, щоб так феєрично та з душею. Звісно, будь-який подарунок сподобається коханій людині, але хочеться, щоб і здивував.

– Зберігаємо традицію свята і даруємо “валентинку”, а якщо вона буде зроблина руками, тоді ціни вам не буде. “Валентинками”, ще у школі обмінювались, це завжди було дуже цікаво і приємно.

–  Не очікувано буде, коли ви потайки закидаєте кульками кімнату закоханої половинки. У додаток можна влаштувати святкову вечерю, із свічками та солодощами.

– М’які іграшки дуже цікавий подарунок, великі маленькі чи навіть гігантські. Завжди будуть дуже влучні у таке свято. Це буде гарним нагадуванням про вас.

– Серце – це символ свята, тому поєднати з ним ще й солодощі буде  незабутньо. Це може бути і торт, і шоколад, і цукерки.  У будь-якому випадку ви не прогадаєте, адже шоколад люблять усі.

– Приємним подарунком для вас обох буде відвідати пам’ятні для вас місця: де пройшло перше побачення, перший поцілунок.

– Цікавим зізнанням у коханні буде зізнання таким чином, до прикладу надпис зізнання під вікнами вашої половинки.

– Ювелірні прикраси завжди були і будуть дуже хорошим подарунком.

– Прикупіть усіляких крихітних сувенірів, які є символами кохання. І розкладіть їх у кишені, сумці, у всіх місцях де він або вона зможе їх знайти.

– Написати послання або ж передати привіт та замовити пісню на радіо.

– Романтичним буде сніданок у ліжко.

– Книга улюбленого автора.

– Парні футболки, для закоханих.

– Цікава настільна гра.

– Цікава білизна, гаманець, прикраси і навіть в’язані речі: шкарпетки, шарф або ж рукавички.

– Доставка сюрпризу до дому, наприклад величезного букету квітів та пісні.

– Похід їз термозом теплого чаю на вдале місця для спостерігання за зірками.

– Розклеїти освідчення із намальованих листків або ж роздруківок.

– Заспівати романтичну пісню під вікном, така собі серенада.

– Замовити голубів.

– Купити квиток на стрибок із парашута.

– Зроблена рамка власними руками і ваша спільна фотографія.

– Гра у детектива. Придумайте заздалегідь цікаві записки, і розкладіть їх по будинку, які приведуть до цікавих подарунків.

– Улюблені парфуми, оригінальний телефон, планшет, сорочка улюбленого кольору.

– Пляшка вина року народження вашої половинки.

– Картина де зображений коханий або кохана.

– Цілий пакунок кіндерів сюрпризів.

– Кулон, який матимете ви і ваша кохана(ий)

–  Попросіть друзів допомогти вам і влаштуйте сюрприз із квітами та феєрверками або квітами, щоб повести кохану або коханого на романтичне місце, а там друзі із квітаим та подарунками і це все для вас.

У будь-якому випадку ваша кохана людина буде приємно вражена усім тим, що ви приготуєте для неї. І запам’ятає це ще дуже надовго.