Ідеальна модель або як вибрати візок для трійні

візок для трійніНайактуальнішим питанням для сім’ї, яка чекає на народження трійнят, стає питання – як вибрати візок для трійні. Цей момент також надзвичайно актуальний і для дітей погодок, адже так зручно посадити у візок всіх діточок одночасно, вирушаючи на прогулянку. Якщо раніше батькам доводилося турбуватися про виготовлення візків для трійні за індивідуальними замовленнями, то сьогодні без особливих проблем ідеальну модель можна відшукати в інтернет-магазинах або ж на сайті Клубок, де представлений цілком гідний асортимент транспортних засобів для двійнят і трійнят.

Розташування сидінь у візках для трійні передбачає ті ж основні варіанти, що і у візках для двійнят:

  • Три сидіння в ряд
  • Три сидіння одне за іншим
  • Комбінація сидінь по ходу і проти руху з варіантами заміни їх на автомобільні крісла.

Перший варіант має ту перевагу, що всі малюки отримують однаково якісний огляд і однаково комфортні умови, але управляти цим візком – завдання не з легких, та й ширина його практично виключає можливість проходження в більшість дверних отворів. Має сенс звернути увагу на візок-тростину такої конструкції – легкий і достатньо маневрений, з регульованими спинками та індивідуальними ременями безпеки він чудово підійде в якості прогулянкової коляски для трійнят після року. У цьому випадку відповідь на питання – як правильно вибирати візок для трійні стає очевидною, особливо, якщо експлуатувати її Ви плануєте в літній сезон. Чотири пари здвоєних коліс значно покращують можливості маневрування для візка. А в складеному вигляді тростину легко переносити і транспортувати.

Другий варіант (паровозик) передбачає наявність більш широких сидінь. Розглянемо як приклад візок Peg-Perego Triplette SW. На одній базі можуть бути встановлені як три компактні люльки, так і три автокрісла. Кошик для покупок в такій колясці максимально місткий. Колеса – великі, та забезпечують відмінну прохідність. Ширина візка дозволить проїжджати через будь-які двері. Але, якщо Ви вважаєте, що всі ці переваги вже дають відповідь на питання, як вибрати візок для трійні, не забудьте врахувати мінуси такої конструкції. Перш за все, це її вага і габарити. Транспортування такої моделі в багажнику звичайного легкового авто просто немислимий, для цього знадобиться як мінімум мінівен. Керувати таким візком легко на прямій дорозі, а ось повертати, йти в гору або в’їжджати на сходинки буде досить важко.

Прикладом третього варіанту – трансформера може послужити візок для трійні Christiane Wegner Trio-Lift. У своєму роді це унікальна модель, яку виділяє наявність просторих люльок. Система зміщення направляючих по горизонталі дозволяє регулювати ширину візка. Сидіння можуть бути встановлені по різному: обличчям у напрямку руху, обличчям один до одного або обличчям до мами. Кожен модуль передбачає наявність індивідуальних ременів безпеки і захисту від сонячних променів і опадів. Трансформер підійде і для новонароджених діток, і для малюків старше року.

Вирішуючи, як вірно вибрати візок для трійні, слід, в першу чергу, врахувати основний і найважливіший момент – такий візок повинен мати дуже високі характеристикі міцності і надійності. Оптимальний комфорт малюкам забезпечать великі надійні і зносостійкі колеса (можливо подвійні) з гарною амортизацією.