Які можливості відкривають відеоконференції?

відеоконференціїДумаю, усі погодяться з тим, що молодь – то ключові новатори. Молоді люди завжди шукають нові підходи, нові інструменти, нові можливості і використовують їх. Це стосується і відеоконференції.

Відеоконференція – технологія, яка прийшла на заміну телеграфу, факсу і телефону. Це спосіб спілкування двох та більше співбесідників за допомогою комп’ютера та інших пристроїв для відеозв’язку. Відеоконференції реалізовуються за допомогою ноутбуків, вмонтованих у них веб-камер або за допомогою зовнішніх вебкамер, а також за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення на кшталт Skype, Google hangouts або професійних програм для відеоспілкування.

Навіщо нам відеоконференції? На це питання є чітка відповідь – для спілкування. Відеоконференції розширюють горизонти спілкування, дають нові можливості для комунікації, навчання. Давайте розглянемо усі можливості.

Спілкування. Завдяки відеоконференції можна мати нових друзів. Раніше був формат друзів за перепискою, потім з’явилися чати, електронна пошта, а сьогодні відеозв’язок це все замінює, адже спілкуватися особисто набагато цікавіше. Ви може поспілкуватися з іноземними однолітками, побачити їх обличчя, емоції тощо. Це розширює наші горизонти.

Навчання. Звісно, коли ми кажемо про відеоконференції та навчання, мова йде в першу чергу про вивчення іноземних мов. Завдякі відеоспілкування вивчення мови стає простішим, швидшим та ефективнішим. Вчити мову можна по-різному. Наприклад, просто спілкуватися з місцевим населенням. Або брати уроки по скайпу – між іншим, цей формат стає сьогодні доволі популярним.

Спілкування з рідними та близькими. І головне – відеоконференції дають змогу трошки зменшити відстань з близькими та коханими. Погодьтесь, якщо Ваш хлопець або дівчина знаходяться далеко-далеко, скажімо, на навчанні за кордоном, то пережити розлуку набагато простіше, маючи відеоконференції хоча б раз на день, аніж просто спілкуючись телефоном.

Отже, відеоконференція як інструмент хоча вже й не дуже новий, однак доволі корисний. Радимо використовувати цю штуку і шукати нові можливості для використання цього доволі ефективного інструменту. Відеоконференції роблять вас і світ ближчим, технології знищують кордони, кілометри між людьми і роблять нас глобальними громадянами. Користуйтесь цим, адже це робитиме вас кращими день від дня.