З чого почати ремонт?

ремонт

ремонтПерше – вирішити, чи Вам потрібен, цей ремонт?  До другого етапу можна віднести і вибір складності ремонту: капітальний або косметичний. Це дуже важливо, тому що, відштовхуючись від цього, будуть проводитися всі розрахунки. Третім етапом буде замір всієї площі, яка підлягає ремонту. Поставитися до підрахунку потрібно дуже серйозно. Крім підрахунку розмірів, складіть точний план розташування всіх батарей, труб, стояків. Цей креслення допоможе Вам бути більш точним в розрахунках необхідних Вам матеріалів.

У випадку якщо Ви вирішили робити перепланування краще взяти план БТІ і по ньому робити всі виміри. Але краще ще раз переміряти всі віконні та дверні прорізи, розміри всіх виступів, а також перевірити їх на кривизну (в планах БТІ така інформація не фіксується).

Крок четвертий – це підрахунок витрат, або складання кошторису. Не лякайтеся слова «кошторис». Це не обов’язково підрахунок витрат у виконанні професіонала, це може бути проста попередній кошторис , З урахуванням цін на будівельні матеріали, найму робітників, купівлю або оренду інструментів і т.д. Складання кошторису дуже важливо, так як, дає Вам можливість ще до початку будівництва оцінити відповідність чи Ваших можливостей з Вашими побажаннями.

В кошторис можна внести , Як говорилося вище наступні пункти витрат:

  • Покупку чорнових матеріалів (цементні суміші, шпаклівки, грунтовку, клею та інше);
  • Оздоблювальні матеріали (шпалери, лінолеум, плінтуса, кахель, декоративні елементи, сантехніку, розетки і т.д.);
  • Вартість найму працівників;
  • Витрата на придбання та оренду інструментів (кисті, валики, електроінструменти та інше);

Для створення так званої «подушки безпеки» додайте зверху підрахованих витрат ще 10%, і впишіть це в кошторис.

П’ятим етапом можна вважати вибір «захисту» для Вашого майна. Якщо Ви робите ремонт не в новій квартирі (де ще немає меблів), то обзаведіться поліетиленовою плівкою, скотчем і коробками. Плівкою Ви зможете накрити всю габаритну меблі, від пилу і попадання будівельної «бруду». Скотчем можна обклеїти розетки, вмикач та інше. А дрібну побутову техніку, одяг, посуд і всі переносні речі краще сховати в коробки. У випадку якщо Ви боїтеся забруднити підлогу можна знову ж таки скористатися плівкою, або газетами.

Це гнучкий план дій до початку ремонту. Ви можете вносити в нього поправки в залежності від особистих ситуацій. Важливо пам’ятати, що всю інформацію краще записувати на папір, наприклад в блокнот, щоб нічого не забути і мати під рукою чіткий план дій.

P.S. Современные строительные технологии не стоят на месте, новые материалы усовершенствуются, так отзывы о полимерной арматуре подтверждает пользу этой разработки в своей сфере.