Початок весни з Тартаком

Тартак
Фото Анрі (Anri) Мосюковський
Фото Анрі (Anri) Мосюковський

1 березня у львівському  клубі «Химера» відбувся черговий сольний концерт гурту Тартак, де, як не дивно, зібрався повний зал прихильників, в очікуванні традиційного музичного драйву. Відповідно своїх фанатів музиканти не підвели і вийшовши на сцену одразу заповнили слухачів своїм позитивом.

Протягом всього виступу фронтмен Сашко Положинський не давав публіці відпочивати, постійно доводячи своїми стрибками зі сцени та безперервним качанням публіки, що навіть після 15 років свого існування група не втратила свою запалюючу енергетику. Всі хто були там того вечора без перерви відривались під улюблені пісні, підтримуючи музикантів своїм співом та бурхливими оплесками. Весь концерт тривав більше трьох годин, за які група встигла відіграти близько 40 своїх пісень, частину з яких Львів ще ніколи не чув у живому виконанні.

Також на другий день, для прихильників гурту, в ресторані «Лівий Берег», відбувся так званий «Сніданок з Тартаком», де відвідувачі мали змогу фотографуватись, брати автографи і спілкуватись з музикантами.
Успішно розпочавши 2013 рік, Тартак не планує зупинятись і група вже активно веде роботу над новим матеріалом, тому цілком можливо, що на наступному концерті львів’яни вже слухатимуть та підтримуватимуть результати їх нової роботи.

Автор – Богдан Сопотух
Фото – Анрі (Anri) Мосюковський
Більше фото шукай тут