Побутові збочення

Знаєте, хлопці та дівчата, до останнього хотіла написати щось таке розкуте-розкуте, розбещуюче-розбещуюче, але потім начиталася різних статей у Інтернеті та зрозуміла, що найвідвертіші інструкції про те, куди, що і з ким – це вже попса і фігня!

Але кілька днів тому нагадав мені про себе колишній бойфренд, і через деякі асоціації я дійшла думки, що досить цікаво буде поговорити про те, що багато людей звуть збоченнями. Але я не маю на увазі щось зовсім гидке і бридке. Це буде щось на кшталт порад, як використати незвичайні речі на свою користь. Отже…

1. Садомазохізм

Ну що, вже уявили великі шкіряні батоги, міцні залізні наручники (без цих дурних пушків!), важкі ланцюги, гарячі металеві щипці, жорстоке зв*язування? Добре. Залишимо це для порнофільмів та реальних садюг. Хоча наручники можна і застосувати…

Пам’ятаю, коли відвідала львівське тематичне кафе (якщо хочете, потім дам посилання – щоб у статті не писати рекламу), загорілася цією ідеєю та прямо у Львові придбала наручники. Залізні. З нормальним ключем. Мій тодішній хлопець спочатку палко пручався – ну не хотів він бавитися в кайданах! Але потім це принесло нам багато незабутніх моментів (і синці, але то з незвички)). Можна це зав’язати очі шарфом – нетравматично + активує інші органи сприйняття. Присягаюся: якщо твої можливості рухатися обмежені, чутливість зростає у кілька разів!

Також в мене є невеликий ланцюг з шипами, але то вже трохи жорстоко. Радити не буду – це реально на любителя. Але відчувати холодний метал на оголеній шкірі – дуже збуджуюче! Проте важливо розуміти: тут має бути певний рівень довіри, бо дати себе зв’язати першому-ліпшому необачно ;)

2. Секс за межами дому

Я маю на увазі публічні місця та природу. Можете закидати мене чимось важким або назвати ексгібіціоністкою, але це теж дуже-дуже круто. Звичайно, я не закликаю вас робити це на дитячому майданчику – треба ж бути хоч трохи розважливими! – але у кінотеатрі на нічному сеансі або просто на провальному фільмі, коли у залі майже пусто, зайнятися сексом цілком можливо. Не усіма способами, але… Ну, ви мене розумієте ;) Темрява, ризик бути спійманими та відчуття, що робиш щось заборонене, роблять дива!

Також можна уявити себе, наприклад,  фавном та німфою і побавитися у лісі. Головне узяти із собою щось, що можна постелити на землю, і взагалі бути уважними, бо якось ми з моїм другом у пориві страсті сіли на мурашник, і нам стало зовсім не до сексу :(

На пляжі – теж добре, це гарантую, але можуть бути дві проблеми: пісок та колюча галька. Тому варто підстилати щось дійсно широке або орендувати лежак на ніч.

Одна моя подруга розповідала, як вони з її хлопцем робили це у морі. Вдень. «Відпливли далі за інших, і…» – казала подруга. У цьому випадку головне вміти добре триматися на воді, бо у іншому випадку до вас приєднається третій – пляжний рятівник.

3. Стукайте і у інші двері, окрім парадного входу

Довго вагалася, писати це чи ні, але… Знову ж таки, я не агітую, але раджу. Якщо розумно до цього підходити, не поводитись, як дикі мавпи, робити все поступово та у ритмі, прийнятному перш за все для дівчини, використовувати достатньо крему (чи кому як подобається) – тоді задоволення буде обоюдним. Якщо ця тема не дуже вам бридка, я можу розповісти про плюси і мінуси та точку зору медиків, а поки що – просто кажу, що якщо добре це обставити, це може буде кращим за вхід через парадні двері ;) І рівень довіри тут потрібен навіть більший, ніж для зв’язування, тому що делікатна все ж таки це річ!

Одним словом, кохайтеся багато, розумно та різноманітно!

Дуже люблю англійський та український футбол, вивчаю іноземні мови, слухаю різноманітну музику, обожнюю подорожі та спілкування.