Туреччина. Пляж Олюденіз

Пляж Олюденіз

Пляж ОлюденізЯкщо ви хочете поплескати в морських водах, але панічно боїтеся великих хвиль, то турецький пляжу Олюденіз – це для вас просто знахідка. Переклад назви пляжу Олюденіз звучить як “мертве море” – дуже спокійне, тихе. Пояснити тихий характер морської поверхні на цьому пляжі досить просто. Пляж знаходиться на березі гавані і з усіх боків оточений горами.

Навіть коли біля берегів інших турецьких пляжів бушує шторм, в Олюденіз тихо і спокійно. Саме тому тут часто відпочивають сімейні пари з дітьми. Також ці місця приваблюють любителів польотів на параплані. Гору Бабадак з вершиною у 1960 метрів прийнято вважати стартовою точкою парапланеристів.

Тому, хто зважиться на такий політ відкриються небачені раніше краси: чарівна блакить морських вод, прекрасні гірські пейзажі, соковиті кольори літньої зелені. Особливо наглядові парапланеристи стверджують, що можна побачити навіть легендарний острів Родос, що знаходиться далеко в море.

Підйом в гори здійснюється на джипах, тривалість підйому близько 45 хвилин, коштує це задоволення 10 доларів. Політ обійдеться в 50 доларів. Для людей не схильних до екстриму, в районі готелю з назвою Олюденіз можна покататися на конях, сходити на екскурсії або поплавати на човні.

P.S. Сейчас на рынке услуг перевода достаточно много разных компаний, поэтому выбирать бюро переводов киев то или другой город нужно тщательно, оценивая преимущества агентств.