Плітки навколо концепту iPhone 5

Прихильники продукції Apple (вони ж неабиякі мажори та дуже часто люблять похвалитись своїм гаджетом) з нетерпінням очікують виходу iPhone 5, реліз якого компанія з логотипом надгризеного яблука запланувала на осінь 2011. Прихильники телефонів iPhone мають таку властивість вважати, що краще за цей телефон не було і не буде. Багатьох з них цікавить, що ж такого буде в новій версії, і якою вона буде взагалі. Монополісти Apple тримають у повній таємниці більшість новинок iPhone 5. У той же час, в інтернеті з’являється чимало пліток навколо нового яблуневого девайсу.

Дизайнер Мічел Бониковський (Michal Bonikowski) прогнозує, що iPhone 5 буде успішним за своїх попередників та одночасно дуже передбачуваним. Просто тому, що Apple не може дозволити собі невдалу версію. У дизайні від Мічела корпусу зі скла перетворюється в надійний алюмінієвий. Сталеве обрамлення нагадує попередню версію та IPad 2. Крім того, на його думку, в новій версії телефону буде ще менше кнопок.

Все можливе. Що з того буде, ми дізнаємось восени! Зараз – тільки плітки:

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.
 • Щось мало ви слідкуєте за плітками. 
  А кажуть що скоріш за все осіню буде абгрейд 4 версії, типу як це було з iPhone 3GS. 

  а х**ню типу  – (вони ж неабиякі мажори та дуже часто люблять похвалитись своїм гаджетом) дивно бачити таке, розчарували… 

  • за всіма не вслідкуєш. Щодо мажорів, то це моє особисте спостереження. Серед моїх українських знайомих далеко не кожен може дозволити придбати айфон, а той хто зміг, любить похизуватись. 

   • Панти- то велика сила, але думаю більшість купляють продукцію Ябка не тільки через дизайн а й через надійність, простосту та зручність використання. 
    Як тільки хтось почне роьбити ноути кращі за МакБуки чи телефони кращі за іФон, готовий перейти на другий бік “барикад”

 • Cергій

  гівно це ваше особисте спостереження. якщо вам не вдається його купити, не варто бути таким передвзятим. 
  це не інтернет журнал для молоді, а ваш особистий гівнобложик.
  “вони ж неабиякі мажори та дуже часто люблять похвалитись своїм гаджетом”
  “Прихильники телефонів iPhone мають таку властивість вважати, що краще за цей телефон не було і не буде”
  це просто піпец і крах.

  •  Так, це була моя особиста думка, у нас не сайт новин, а вільний проект, де автори можуть висловлювати свої думки.