Плітки навколо концепту iPhone 5

Прихильники продукції Apple (вони ж неабиякі мажори та дуже часто люблять похвалитись своїм гаджетом) з нетерпінням очікують виходу iPhone 5, реліз якого компанія з логотипом надгризеного яблука запланувала на осінь 2011. Прихильники телефонів iPhone мають таку властивість вважати, що краще за цей телефон не було і не буде. Багатьох з них цікавить, що ж такого буде в новій версії, і якою вона буде взагалі. Монополісти Apple тримають у повній таємниці більшість новинок iPhone 5. У той же час, в інтернеті з’являється чимало пліток навколо нового яблуневого девайсу.

Дизайнер Мічел Бониковський (Michal Bonikowski) прогнозує, що iPhone 5 буде успішним за своїх попередників та одночасно дуже передбачуваним. Просто тому, що Apple не може дозволити собі невдалу версію. У дизайні від Мічела корпусу зі скла перетворюється в надійний алюмінієвий. Сталеве обрамлення нагадує попередню версію та IPad 2. Крім того, на його думку, в новій версії телефону буде ще менше кнопок.

Все можливе. Що з того буде, ми дізнаємось восени! Зараз – тільки плітки:

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.