Плазмові телевізори

Плазмові телевізори

Плазмові телевізориБезперечно, що сьогодні перше місце у сфері інформаційних нововведень по праву займають комп’ютерні технології і інтернет. Незважаючи на це, телевізори зберегли і, судячи із стрімкого розвитку цієї галузі, зберігатимуть свою популярність серед усіх громадських верств населення. Хіба знайдеш у наш час людину, яка відмовиться від перегляду улюбленої  шоу-програми, детективного або романтичного телесеріалу або захоплюючих спортивних репортажів і телевізійних трансляцій. При виборі телевізора люди, як правило, бажають придбати телевізор зі світовим брендом, віддаючи йому свої пріоритети.

Радимо при виборі орієнтуватися, в першу чергу, на довжину діагоналі екрану. Чим довше діагональ – тим якісніше, яскравіше і контрастніше зображення. Дуже хороші в цьому відношенні плазмові телевізори. Ця категорія телевізійних приймачів славиться бездоганною колірною гаммою.

Оглядовий кут плазмових телевізорів досягає ста вісімдесяти градусів, тому виразну картинку легко можна бачити з будь-якої точки приміщення. Напевно, тому їх особливо охоче придбавають ресторани, піцерії, бари і кафе. Самі затребувані бренди плазмових телевізорів – це LG, Samsung, Panasonic, Sony. Знайти усі ці моделі можна на сайті http://www.sokol.ua інтернет магазину Sokol.

Кожен з вищеперелічених брендів має світове визнання, тому сміливо вибирайте будь-який з них, але неодмінно зверніть увагу на наступні параметри вибраної моделі:

Як ми говорили вище – це розмір діагоналі. 42 дюйми і більше – це самий затребуваний  розмір. Більшість покупців придбавають телевізори саме з такою діагоналлю.

Обов’язкова наявність телевізійного тюнера. Без нього повноцінний домашній перегляд неможливий.

Безумовно, ви захочете інтегрувати свій телевізор з ноутбуком, музичним центром, а також іншими якими-небудь пристроями, тому у вибраному вами телевізорі мають бути додаткові модулі.

Особливо бажаний  роз’єм для Smart-карти, тому що в самому найближчому осяжному майбутньому без високотехнологічного телебачення існування світової спільноти стане немислимим.

Високий рівень контрастності і яскравості.  Якість зображення вашого телевізора безпосередньо залежатиме від цих параметрів. Також слід взяти до відома, що через низький рівень яскравості ваш зір поступово погіршуватиметься.

Дозвіл екрану – 1920х1080. Цей формат зображення  незвичайно точно і вражаюче тонко трансформує усі нюанси знятого матеріалу.