Планування ремонту

Планування ремонту

Багато статей присвячено ремонту квартир і далеко не кожна розповідає про правильне планування ремонту. Людям властиво допускати помилки і цілком ремонт квартир може виявитися лихом, а може принести задоволення від правильно спланованого і що важливо якісного проведення ремонту в квартирі.

Існує два основних види ремонту:

Косметичний ремонт квартир покликаний освіжити існуючу планування помещенія. Це – малярні роботи, які включають в себе фарбування або білення стель, обклеювання стін шпалерами або заміну існуючих, роботи пов’язані з обробкою укосів вікон і дверей, можливою заміною міжкімнатних і вхідних дверей, заміна сантехприборів і заміною електрофурнітури, покриттів підлоги та монтажем плінтусів. Ці та деякі інші роботи пов’язані з освіженням обстановки у вашій квартирі.

Капітальний ремонт має істотну відмінність. Перш за все це кардинальне перепланування приміщення, заміна або повністю нова електрика, розводка електрики по квартирі або приміщенню, подача гарячої і холодної води, введення опалення, можлива заміна або підведення газопостачання, заміна засклення, втілення дизайнерських ідей і творчих рішень.

Незалежно від виду, ремонт квартир і приміщень починається з планування.

І так перше і найважливіше це роботи пов’язані з демонтажем, тому як це по суті підготовчі роботи. Далі йдуть роботи пов’язані з підготовкою поверхонь підлог, стін і потолков. Можливе встановлення теплої підлоги і подальшої стяжки підлоги, оштукатурювання стін вирівнювання розчинами або сухими штукатурками такими як монтаж гіпсокартона. Подготовка стін у ванній і наступна укладка плитки на підлогу і стіни. Работи пов’язані з грунтовкою стін і стель, далі шпаклівка стін і стель і зачистка поверхонь.

Після проведення основних видів робіт настає момент чистової обробки.

Звичайно це перш за все капітальна прибирання приміщень від скупчився сміття і величезної кількості пилу. Далі йдуть малярні роботи такі як – фарбування стель, фарбування укосів, декоративні покриття на стіни – нанесення фактурних і венеціанських штукатурок, можлива забарвлення стін або обклеювання стін шпалерами. Пристрій різних покриттів підлоги таких як: укладання ламінату або укладання паркетної дошки, укладання лінолеуму, ковроліну, монтаж плінтусів.

І на фінішному етапі рекомендую затірку швів по плитці покладеної на пол. Якщо ремонт спланувати таким чином, то ремонт квартири та приміщення пройде з найменшими втратами як в матеріальному так і в моральному аспекті. Отримуйте задоволення від проведення ремонту!

P.S. В процессе проведения ремонта конечно лучше всего купить новую качественную мебель италии будь то мебель для спальни, гостинной или кабинета – на нашем сайте найдете такие бренды как Arredo Classic, Camel Group, MobilPiu, Stellare Mobili, Tomasella и многие другие.