Нові моделі принтерів PIXMA від Canon

Принтери PIXMA від Canon

Компанія Canon оновила модельний ряд принтерів і МФУ для офісу і дому. З’явилися у продажу нові пристрої: PIXMA iP2840, iP8740, iX6840, MX474 і MX534. Два МФУ формату друку А3+ для користувачів, яким потрібні розширені можливості принтера. Canon PIXMA надає користувачеві різноманіття функцій друку, навіть друк фотографій в професійній якості.

Принтер PIXMA iP8740 чудово підходить для фотоаматорів, що бажають віддруковувати фотографії, не виходячи з будинку. У принтера система кольорів з 6-ти чорнил. Він здатний друкувати знімки з м’яким тональним переходом. Розмір краплі складає 1пл, максимальний дозвіл до 9600 тчк/дюйм. iP8740 забезпечує не лише високу якість друку знімків, але і велику швидкість для формату А3+: 14,5 зображень в хвилину для чорно-білого друку, 10,4 – для кольорової і за 2 хвилини фото розміром А3. Для широкоформатного друку також можна використовувати плоттер canon iPF710 – досить корисна річ у будь-якому офісі.

Принтер PIXMA iP8740 має хороші функції підключення: WiFi, Apple AirPrint, Google CloudPrint. Використовуючи додаток Printing Solutions ви зможете друкувати прямо із смартфону або іншого мобільного гаджета. Також присутня можливість друку на дисках, для цього є цілий набір готових шаблонів.

Новий PIXMA iX6840 замінить модель iX6540. Цей принтер чудово підійде для роздруку плакатів і фотознімків. Пристрій підтримує усі функції і додатки як і PIXMA iP8740. Гаджет розрахований на роздрук великих об’ємів і гарантує відмінну якість графіки і фотодруку, за рахунок п’ятикольорової системи чорнил. Швидкість друку в принтері знаходиться на високому рівні. Можна додатково придбати картрідж PGBK XXL, розрахований на друк 1000 сторінок.

Новинки серед МФУ – PIXMA MX474 і MX534 розраховані забезпечити копіювання, друк, факсимільний зв’язок і сканування. Пристрої обладнані модулями автоматичного подання документів для багатосторінкового сканування і копіювання. Також не зайвою буде і функція 2-стороннього друку. Пристрій здатний друкувати документи, відправлені із смартфону або планшета. МФУ мають режим точки доступу без використання WiFi.

Нові гаджети орієнтовані на малий бізнес, як і облаштування лінійки i – SENSYS. Для домашнього використання ідеально підійде iP2840, завдяки наявності функції автовідключення, що заощадить енергію, і компактності своїх розмірів. Принтер підійде для студента або школяра. Гаджет використовує технологію Canon FINE, розроблену для друку тексту і фотознімків. Принтер працює майже безшумно.

Усі новинки можуть використати у своїй роботі картріджи XL великого розміру. Принтер iX6840 підтримує картрідж XXL з чорним пігментом, здатний віддрукувати 1000 сторінок формату А4, а це економія від 30%. Стаття написана за підтримки інтернет магазину lucky-print.com.ua – все, що потрібно для кольорового друку знайдете там.