Турбота про нігті після нарощування

Нарощування штучних нігтів

Нарощування штучних нігтівНарощування штучних нігтів – великий стрес для натуральних нігтів: вони виснажені і стали тоншими. Ваші природні нігтики тепер потребують дбайливого догляду і відносного спокою.

Існує ряд процедур, що дозволяють відновити природну красу і здоров’я пошкоджених нігтів. Ви можете знайти матеріали для манікюру так нарощування нігтів на сайті http://kodi-professional.ua.

Гарячий манікюр.

Згадайте один із законів фізики: при нагріванні тіло розширюється. На цьому принципі заснований і гарячий манікюр. Коли ви опускаєте руки в розігрітий поживний розчин, мікростоми на нігтях розширюються і ніготь стає проникніше. Корисні речовини швидше потрапляють в зону зростання нігтя, регенеруючи її. Можна посилити дію і інших кремів і лосьйонів, просто їх трохи розігрівши.

Парафінові ванночки.

Вони призначені для відновлення водного балансу нігтів і шкіри рук, а ще для глибшого живлення пошкодженої структури нігтів і шкіри. Зазвичай сеанс парафінотерапії проводять відразу після зняття акрилу або гелю, потім процедуру повторюють раз в 2-3 тижні. Для початку руки ретельно миють і наносять спеціальний крем для того, щоб після закінчення парафін легко відійшов. Руки занурюють 3-4 рази в посудину з теплим парафіном. Після, руки завертають в харчову плівку і одягають косметичні рукавички. Протримавши хвилин 20, конструкцію разом з парафіном прибирають і змащують руки поживним кремом для рук.

Біогель.

Після зняття штучних нігтів можна зіткнутися з ще однією неприємністю – розшаруванням нігтів. В цьому випадку кращим рішенням буде нанесення на нігті біогелю. Зовні він схожий з натуральними нігтями і дозволить пошкодженому натуральному нігтю “дихати”. Біогель дозволить оберегти нігті від зовнішніх негативних чинників і відновити красу і здоров’я природних нігтів. Але якщо ваша діяльність пов’язана з роботою на комп’ютері, то біогель не може бути застосований, оскільки довготривалий “стук” по клавіатурі може викликати утворення на нігтях з біогелю мікро тріщинки.

Для відновлення пошкоджених нігтів прийміть до відома наступні ради:

– Робіть масаж рук і нігтьової пластини з використанням поживного крему.

– деякий Час доведеться обійтися без лаку: нехай ваші нігтики відпочинуть.

– Намагайтеся уникати контактів з агресивним середовищем: кислотами і лугами.

– Відомий благотворний вплив морської солі, лимонного соку і олії обліпихи на стан нігтів. Морська сіль, завдяки змісту в ній кальцію і йоду, зміцнює нігтьову пластину. Лимонний сік дозволяє позбавитися від жовтого нальоту на нігтях. Олія обліпихи допомагає нігтю відновитися.

– Здоров’я нігтів також залежить від обміну речовин : харчуйтеся правильно, і природна краса ваших нігтів повернеться в прискореному темпі.

Піклуючись про красу нігтів, не забувайте про їх здоров’я!