«Піражок»: у всьому винен барабанщик.

На питання відповідав  Олександр Вольюнг, барабанщик гурту «Піражок».

-Давно граєш?

-Близько п’яти років, але так щоб серйозно, можливо років зо три.

-Чесно, не розумію як люди стають барабанщиками. Як ти до цього прийшов?

-У мене родич є дуже хороший і я приїхав до нього в гості, і мене вічно тягали по фестивалях. Я маленький ще був, але дуже хотів вчитися на чому-небудь грати. Потім якось вийшло, що прийшов у гості до свого друга, до нинішнього  басиста і гітариста групи «Піражок» Вєткіна. І тоді він запропонував, а давай ми тебе навчимо грати на барабанах. І так пішло-поїхало.

-В складі яких гуртів ти виступаєш?

– «Санскара» і «Піражок».

-А склад розрізняється?

-Дуже. У складі «Санскари» брутальні хлопці, а в «Піражке» … немає логіки, але це басист Li.Ma – співає і ритм-гітара, бас-гітарист «Кеш’енд’Керрі» і Вєткін. І виходить, що у нас в групі три басиста і один я – барабанщик. Цікаво. Навіть група сама утворилася цікаво.Десь відпочивали і вокаліст з басистом покликали мене разом пива попити, поговорити. Випили небагато. І вирішили створити групу, відразу написали силу-силенну текстів. Дзвоню  наступного ранку Тимуру (вокалісту) і повідомляю: «Ми вчора групу створили», він в шоці «Ми? Та ніколи! ». Потім через деякий час телефонує і каже, що через годину репетиція. Відразу створили 4 пісні, на наступний день ще 4, а на третій репетиції було вже живий виступ.

-А хто пише музику?

-Музику пишуть усі, збираємося і в хорошій компанії …

-А сам пишеш?

-Я? Ні, тому що є таке припущення за що виганяють барабанщика. Він приходить і каже, що у нього є пісня. І, так, у всьому винен барабанщик. Не завжди так, але буває не легше. Щось не так: ти на лажав!  Не лажав! І так сперечаємося побагато часу. Правда і  інакше бувало.  Був момент, коли гітарист порвав струну, це в Дніпропетровську, а люди почали скандувати: «Барабанщик, соло!». Я не знаю, що грати, не готувався зовсім і експромтом зробив непогану річ, правда коротку.

-А раніше в яких ще гуртах грав?

-Грав в групі «Врізав дуба». Але у мене не виходило з часом, тим більше в іншому місті і так вийшло, що я від туди пішов. Але там було цікаво, весело, був запал.

-А в тих гуртах, що зараз граєш, все не так?

-Ні, подобається також, але в рідному місті … Хочеться кудись податися. Але в Донецьку виходить краще: багато нових знайомих, почали брати участь у конкурсах та всеукраїнських турах, але це ще голосно сказано.

-А в яких конкурсах брали участь?

-Ми якось навіть не підозрювали, що брали участь у конкурсі. Нас запросили виступати, а після як  відіграли концерт, нам сказали, що ми зайняли перше місце.

-А що за конкурс був?

-Чесно … я не пам’ятаю (сміється). Головне участь і експромт. Зал помирав від сміху.

-А зараз які події відбуваються в твоєму житті?

-Зараз ми катаємося по Україні з групою «Кожаний олень». Вони нам запропонували поїхати як акомпануючий гурт перед ними на розігріві.

-А в яких містах?

-Виступали в Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, Севастополі і начебто поки все. Ще буде в Сімферополі з ними концерт, а потім у Києві. У Сімферополі не пам’ятаю як клуб називається, а в Києві «Bingo». Реклама транслюється по Enter Music. Це перша частина туру по східній Європі, обмовився … Україні, але вже сильно всі втомилися.(Через деякий час продовжує). Не знаю до чого, але згадалося. У нас випадок був, відіграли на концерті в Донецьку, в парку імені Щербакова. Усім сподобалося, але після цього нас занесли в чорний список міста Донецька, більше не будуть кликати на такі заходи … Взагалі сподобалося кататися по містах. Приймають дуже добре. Хоча багато нас і не люблять.

-Чому?

-Група «Піражок» існує вже більше року, створили один альбом, але найдовша пісня – це хвилина тридцять. Кажуть, що тільки розігрілися, а пісня вже й закінчилася. Зате ми не встигаємо набридати. Але ми вже приступили до запису другого альбому, вже скоро.

-А кліп у вас вже є?

-О, так! Кліп є. Називається «Секрет». Він дуже популярний. Хлопцям з Києва спасибі, дуже сильно допомогли. Є сила-силенна ідей нових кліпів, але часу немає.

-В Донецьку часто виступаєте?

-Вже набридло (сміється). Виступаємо постійно в Донецьку. Дуже скоро відкривається новий клуб «DETROIT». Відкриття буде проходити п’ять чи шість днів, на один з вечорів нас запросили.

Ще один концерт  відбудеться в найближчий час, приїде хороша група з Києва «Плов готов», з Севастополя «Springfild», і донецькі групи: ми й «Кеш’енд’Керрі». Хороший буде концерт. На цьому, напевно, все, треба на репетицію.

Слухати: Пиражок – Лирика

Розклад 1-ї частини спільних концертів

з гуртом  “Шкіряний Олень”

18 квітня, неділя – Сімферополь

22 квітня, четвер – Київ

Наступні виступи.

15 квітня – Gung’Ю’бazz Bar (Донецьк)

17 квітня – Донецьк. клуб DETROIT

01 травня – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ групи – Донецьк клуб DETROIT

30 травня – Донецьк клуб DETROIT

Сторінка: http://vkontakte.ru/club9521630

Дурнуватий філолог-русист, який професійно грає на нервових закінченнях та добре знає усю їх парадигму. Займаюсь журналістикою, малюнком, фотографією, пишу вірші та прозу. В душі більше індуктивного та інтуїтивного, але логіка ще ввімкнена. Іноді не зібрана, але коли ж тут працювати, коли всі навколо самовиражаються. Е-Мейл: ptaha-zozo@ukr.net www.zozylya.blogspot.com ICQ: 384-454-171