Підлога в спальні

Підлога в спальні

Підлога в спальніКоли людина спить сповільнюються біологічні процеси і знижується захист організму. Тому матеріали з яких робиться ремонт спальні потрібно вибирати дуже ретельно, вони повинні відповідати як екологічним вимогам так і санітарним нормам. Матеріал з якого виготовлена підлога в спальні не є виключенням.

Інтер’єр спальні передбачає максимальне розслаблення, тому окрім екологічно чистого пів має бути і естетичним. Якщо грамотно підібрати покриття на підлогу, це додасть комфорту і затишку в спальні. Тут важливі і тактильні відчуття – приємно, прокинувшись, встати босими ногами на теплу і м’яку підлогу.

А якщо досить хороша шумоізоляція, то ваша хода по кімнаті нікого не потривожить. Крім того підлога має бути такою, щоб її було легко прибирати. Оскільки від постільних речей багато пилу, підлогу мити потрібно часто і тому важлива стійкість матеріалу до контакту із засобами для миття.

Таким вимогам відповідають паркет і паркетна дошка. Паркет робиться з натурального дерева, існує великий вибір малюнків. Паркет покривають маслом, це додає йому теплоту і “бархатистість”, але вимагає грунтовного догляду. А ось паркетна дошка коштує набагато дешевше, а якістю не дуже відрізняється від паркету.

Існує паркет ламінований, який є міцним і стійким до механічних дій. Палітра кольорів і різноманітність фактур представлена виробниками в широкому асортименті. Є ламінат під мармур, граніт або благородну деревину. Хороша коркова підлога, її перевага в тому, що вона добре зберігає тепло, не електризується, її легко мити, і вона має хорошу амортизацію під час ходьби, що корисно для опорно-рухового апарату.

Для килимового покриття в спальні краще всього підійде покриття з високим або середнім ворсом, так щоб на дотик це було тепло і приємно. Краще всього – шерсть. Не менше одного разу на тиждень таке покриття треба пропилососити, а раз на місяць – робити генеральне чищення з використанням миючого засобу.

P.S. Теплые полы – современная технология, доступная каждому. Вы можете воспользоваться отечественной разработкой Теплолюкс или немецким Hemstedt. Единственное, что нужно – обратиться в фирму, которая устанавливает электрический теплый пол.