Яким же був фестиваль Підкамінь 2013

Підкамінь 2013

Підкамінь 2013Неймовірний Підкамінь завершив прийом гостей. Цьогоріч виступало близько 70 музичних колективів. Всі вони ділилися своєю позитивною енергією із публікою. За словами організаторів у планах було розташовування трьох сцен, але у висновку діяло дві: вечірня сцена та денна. Феєричними виступами у п’ятницю вразили:

Бандурбенд (Харків), КораЛЛі (Івано-Франківськ), Кому Вниз(Київ)

У суботу нас радували: Rock-H (Ужгород), Svjata Vatra (Естонія), Тартак (Луцьк)

Фінальними для фестивалю, тобто у неділю, були виступи гуртів Los Colorados (Тернопіль), Цвіт Кульбаби (Івано-Франківськ), Ot Vinta (Рівне).

Доповнювали свято усі ці три дні різноманітні забави. У повітрі відчувалась драйвова атмосфера, яку важко було зіпсувати. Адже, усе йшло «на ура», навіть погода.

Відкриття відбулось за стандартом: передував мистецько-культурному етнодійству молебень, який очолив єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун. Після чого було звернення організаторів до гостей та виступ. Виступили представники обласної та районної ради.

Гості не зупинялись і прибували усі фестивальні дні. Можна було лише спостерігати за тим, як приїжджають автобуси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли та т.д. Стабільно, як кожного року чергували правоохоронці та медики. Організаційна частина була, справді, сильною. Тільки от, одне але, було мало смітників. Адже, якщо організатори хочуть, щоб було чисто, потрібно і вдосталь наставити смітників.

Новинкою цього року було alcofree zone – місце, де молодь, яка пропагує здоровий спосіб життя огла збиратися. Тобто, зона вільна від алкоголю. Нагадую, що фестиваль Підкамінь відбувся уже в сьоме. Він завжди приносить безліч емоцій та хорошої музики, тому чекаємо наступного року, щоб знову зустрітись під величним каменем.