Як правильно підібрати духи?

підібрати духи

підібрати духиІноді так важко вибрати відповідні духи! Але якщо врахувати декілька нескладних моментів, то ви легко зробите правильний вибір. Вибір духів складається з таких етапів:

Вікові обмеження. Нехай аромат підкреслює привабливість вашого віку. Юним особам до особи квіткові, цитрусові і фруктові аромати. Насичені пряні ноти в духах підійдуть пані шикарних років.

Пори року. Вважається, що влітку можуть бути доречні легкі і ненав’язливі запахи, а взимку можна дозволити собі теплі і обволікаючі аромати з пряними і деревними нотами. У будь-яку пору року, а особливо влітку, непідходящий запах або його надмірна інтенсивність може створити дискомфорт і вам, і що оточує.

Ранок або вечір. При виборі духів для ранку звернете свою увагу на ніжні повітряні аромати. Для вечірнього виходу у світ доречні будуть терпкіші східні ноти.

Все повинно бути доречно, і духи теж. Місце, в якому ви плануєте провести час, також повинне впливати на вибір аромату, адже правильно підібраний запах допоможе вам здійснити усі плани і добитися бажаного результату. Так, лаванда допоможе викликати прихильність до себе потрібних людей. Купити гарні парфюми можна на сайті http://edp.kiev.ua/ інтернет магазину “О Де Парфюм”.

А запах ванілі стимулює чоловіка на щедрі вчинки. Збираючись повечеряти в ресторані, вибирайте пряно-фруктові запахи. А вдало провести романтичне побачення допоможуть спокусливі і заворожливі нотки мускусу і амбри. Вдалих і приємних вам покупок.