Чому з підвищенням «градусу» люди навколо стають гарнішими?

гарні дівчата

Всім відоме твердження, що в очах п’яного навіть не дуже гарна дівчина виглядає справжньою красунею. Проте чи можна знайти у цьому твердженні хоч якесь наукове обґрунтування? Можливо відповісти на це питання допоможе така дрібниця, як двостороння симетрія.

Вчення про симетрію людського тіла твердить, що організм людини можна поділити на дві половини ідентичні або у дзеркальному відображенні. Але яке відношення поняття симетрії має до п’яних і красивих, спитаєте ви? Безпосереднє – адже високорозвинені організми, такі як людина, на рівні підсвідомості вважають гарними ті створіння, котрі мають симетричну будову тіла.

Отже всі інші чинники для п’яної людини відходять на другий план. Тобто простими словами, якщо людина має симетричне тіло, то вона буде виглядати привабливою для п’яної людини. Виходячи з такої логіки інтернет знакомства в Кривом Роге або будь-якому іншому місці взагалі ідеальний варіант – адже співрозмовники часто на бачать одне одного.

Просто п’яна людина вбачає у співрозмовнику дуже «симетричну» людину, тобто більш привабливу. В той час коли твереза людина може відрізнити більше деталей, що суперечать симетричному вченню.