Підготовка до літніх походів – вибір взуття

Туристичні черевики зобов’язаний мати в своєму арсеналі шукач і любитель подорожей. В силу того, що існує кілька різновидів такого взуття, вона може бути універсальною, і підходить для носіння в походах різної тривалості, з високими, середніми або низькими навантаженнями. Вона дозволяє уникнути значних травм у вигляді вивиху голеностопа або розтягування сухожиль, оберігає від контакту з водою і забезпечує хорошу вентиляцію, прекрасне зчеплення з кам’янистими і покритими людом поверхнями, а також комфорт при носінні.
Щоб вибрати їх правильно, потрібно керуватися власними уподобаннями, особливостями місцевості та маршруту, куди ви вирушаєте, і особистим досвідом в подорожах. Не зайвим буде також проаналізувати прогноз погоди. Якісні туристичні черевики в нашому інтернет-магазині el-cap.kiev.ua, стант для вас вірним і надійним другом в подорожах. З усіх питань можна звертатися до наших консультантів.

Оснащення і матеріали туристичного взуття

Такі черевики називають ще трекингової. Хороші, відповідальні виробники шиють їх з якісної шкіри, здатної пропускати повітря, не промокає і не схильною до зовнішніх механічних впливів. Найкраще, якщо виріб зшитий без швів, з одного суцільного шматка – такі варіанти відносяться до найдорожчих, але є і найміцнішими. Їх називають ще Цільнокроєна.
Якщо матеріалом послужив нубук, який не був просякнутий воском, така річ дуже швидко промокне. Замшеве взуття володіє відмінними характеристиками міцності, але вимагає ретельного догляду – її потрібно якомога частіше чистити, і для цього знадобляться спеціальні засоби. Щоб річ як можна довше зберігала свою форму, при цьому виконуючи захисну функцію, шкіра обов’язково повинна бути товстою і жорсткою – до того ж, її доведеться додатково розношувати перед походом, щоб не відчувати дискомфорту.
Для верху зазвичай використовують комбінацію з декількох матеріалів – наприклад, просто нейлон або нейлонова сітка. Він має невелику вагу і дозволяє ногам і всьому взутті дихати – при цьому він менш стійкий до зносу і сильно промокає. Хоча багато людей зупиняють свій вибір на такому варіанті, адже він відноситься до бюджетних. У сучасних моделях часто використовується дерматин або поліестер – правда, їх не можна назвати дуже міцними.
Детальну інформацію про доставку і оплату дивіться за посиланням!