Підготовка до ЗНО

ЗНО 2012

ЗНО 2012Цьогорічні випробування для школярів, відбуватимуться у травні. Підготовка до незалежного оцінювання набрала оборотів на усій швидкості. Учні з усією наполегливістю гризуть граніт науки, наймають репититорів і сплять разом із довідниками, бо ж стільки потрібно вивчити і запам’ятати, що голова іде обертом. Вчителі у свою чергу намагаються, за короткий час нагадати усі матеріали, які вивчались ще у ранніх класах і вкласти їх у голови учнів.

Уся реєстрація триватиме до 20 лютого. Складання тестів незалежного оцінювання цього року розпочнеться із хімії, яка відбуватиметься 15 травня. А от завершить нашу естафету біологія – 7 червня. Цікаво те, що цьогоріч можливо скласти тести лише із 4 предметів, що не є досить добрим для абітурієнтів. От минулого року можна було скласти тести із 5 предметів, що давало змогу подати документи на різні факультети.

Реєстрування цьогорічного ЗНО, таке ж як минулого року, хіба що оновлене. Для початку заходите на сайт зовнішного незалежного оцінювання 2012, скачуєте програму, заповняєте матеріали,які запропонувала програма, роздруковуєте інформаційну картку, заповнюєте її, відсилаєте усі потрібні матеріали за адресом вказаним на сайті та чекажте відповіді.
Бажаємо удачі у складані тестів!