Peugeot 408 причепурився і подорожчав

Peugeot 408

Peugeot 408Російське представництво компанії Peugeot анонсувало початок продажів седана 408 з новим двигуном з сімейства EC5, який доступний для комплектацій Access, Active і allure. Робочий об’єм движка складає 1,6 літра, а потужність 115 кінських сил. Момент, що крутить, рівний 150 Н/м, досягається при 4 тис. про/хв. Силова установка працює з механічною п’ятиступінчастою трансмісією.

Усі модифікації Peugeot 408, оснащені 1,6-літровим мотором і автоматичною коробкою, отримали систему динамічної стабілізації ESP, доступну вже в самій базовій комплектації. Peugeot 408 2014 модельного року у версії Active пропонується з рульовим колесом з шкіряним обплетенням.

А тепер про ціни. Вартість “чотириста восьмого” з вищезгаданим двигуном і механічною пятиступкой складає 586 тисяч рублів за комплектацію Access. Топовий седан, обладнаний потужним ДВС потужністю 150 сил і технологічним шестисутпенчатым автоматом, коштує 806 тисяч рублів за версію Allure. Вартість машини з дизельною силовою установкою, яка працює виключно з механікою, досягає в межах 674-750 тисяч рублів виходячи з модифікації. Якщо вам просто потрібна дана марка авто на деякий час або декілька днів то аренда авто в andi.ua буде оптимальним варіантом, є там і інши марки.

Peugeot 408 збирається на спільному заводі Peugeot – Citroen і Mitsubishi, розташованому в Калузі. Продажі машини стартували минулого року восени – практично відразу після презентації седана у рамках автосалону в Москві. На даний момент моторна гамма, призначена для Peugeot 408, складається  з дизельного і бензинового 1,6-литровика. Потужність останнього ДВС складає 115,120 або 150 конячок. Як раніше було сказано, мотор агрегатується з механікою або АКПП.