У Volkswagen Golf GTI з’явиться конкурент від Peugeot

Peugeot RCZ - R

Peugeot RCZ - RPeugeot показав у Франкфурті відразу дві модифікації хэтчбека 308 нового покоління. Справа стосується повністю готового до серійного виробництва автомобіля і його зарядженої версії з приставкою R. Вже відомо, що допрацьований 308-ою, такий, що є прямим суперником істинно німецькому Volkswagen Golf GTi, отримає силовий агрегат від купе Peugeot RCZ – R.

Не дивлячись на схожі риси в зовнішності, найшвидший “триста восьмий” отримав багато оригінальних деталей, у тому числі композитних. Йдеться про повністю карбоновий кузов, хоча його форма (криша і задні двері теж) повністю копіюють ті, що у звичайного “триста восьмого”. Бічні дзеркала, що мають світлодіодні поворотники, зроблені повністю з вуглепластика. Також варто відмітити повністю світлодіодні фари і колісні диски 19-дюймової діагоналі.

Ходова частина даного прототипу значно відрізняється від стандартного хэтчбека. Так, дорожній кліренс зменшився на 25 мм, а колія підросла на 30 мм Стандартні гальма замінили на 380-міліметрові диски, у яких чотирьохпоршневі супорти.

Як вище писалося, виставковий Peugeot 308 R отримав цілком готовий до виробництва 1,6-літровик з турбонаддувом і потужністю 270 конячок. Його крутящий момент дорівнює 330 Н/м. Двигун працює з механічною трансмісією з диференціалом підвищеного тертя Torsen. Швидкісні параметри машини французи чомусь не назвали, проте сказали про витрату палива: вона складає 6,3 літра на сотню кілометрів.

P.S. Каким бы ни был автомобиль – от седана до спорткара иногда в нем возникают неприятные поломки. Выполнить недорогой ремонт топливной аппаратуры дизелей на СТО Аверс можно совместно с диагностикой машина и другими ремонтными работами, если они потребуются.