Перший крок – самий важкий!

Перший крок

Перший крокКоли малюк починає вчитися самостійно ходити, це викликає страх і тривогу у усіх домочадців – а раптом він впаде? Може бути краще в ліжечку, там набагато безпечніше? А на вулиці краще все ж триматися за ручку. Але така допомога тільки заважає крихітці освоїти цю непросту справу. Дорослі не дозволяють йому відчути усі його можливості.

Тому перше правило – надайте своїй дитині трохи більше самостійності. І нехай він навіть впаде – не страшно. Через падіння приходять навички. Дозвольте малятку самостійно вивчити кімнати, знайти опору, пересуватися від предмета до предмета. Звичайно, усе це повинно проходити під батьківським контролем, але з повною свободою пересування!

Через якийсь час Ви із здивуванням виявите, що Ваше чадо вже досить упевнено стоїть на ніжках і чарівно тупає по кімнаті. А ще прекрасно уміє грамотно падати – відкидаючись назад, м’яко приземляється на попу, а падаючи вперед, уміє витягати ручки і замість того, що б впасти, встає на карачки.

Деякі батьки вважають за краще забезпечити дитину таким сучасним девайсом, як ходунки, наївно вважаючи, що так малюк навчиться ходити набагато швидше. Але не варто покладатися на річ, яка швидше придумана для розваги. По-перше, в ходунках можна знаходитися не більше 20 хвилин в день, а по-другу, що б пересуватися в них, крихітці необхідно нахиляти вперед корпус, відповідно до цього потім малюк просто завалюватиметься вперед.

Так само буде корисно навчити дитину ходити, тримаючись не за Вашу руку або палець. А за імпровізований “місток” між вами. Наприклад, можна протягнути йому іграшку, тримаючись за яку малюк йтиме. Так він навчиться самостійно ходити набагато швидше.

Який би спосіб Ви не вибрали, пам’ятайте, що тільки через помилки і падіння крихітка зможе придбавати нові навички. А Ви, як люблячі батьки, просто будьте завжди поруч.

P.S. Не смотря на то, что малыш научился ходить возить в коляске его на прогулки – вполне нормально. Купить детские коляски maclaren можете в интернете. Это одна из самых популярных европейских марок.