Перша соціальна мережа для дітей “Дай руку, підліток!”

Херсонський обласний благодійний фонд «Захист» ініціювали створення першої в Україні соціальної мережі для дітей та підлітків – «Дай руку, підліток».

Ідея цього веб-ресурсу полягає в створенні не просто ще одного віртуального середовища, де діти можуть спілкуватися зі своїми ровесниками, а в наданні одночасно можливостей для того, щоб хлопчаки та дівчатка могли поділитися й своїми проблемами, труднощами, обмінятися досвідом як діяти в складних життєвих ситуаціях.

Така форма спілкування має сприяти розкриттю дитини, спонукатиме її поділитися особистим, що часто не можливо зробити при безпосередньому спілкуванні з батьками, вчителями, психологами. Тож соціальна мережа «Дай руку, підліток» може має стати тим самим плечем, у яке можна не лише «поплакатися» і тим самим зняти нервове напруження, але й отримати пораду, консультацію, просто почути заспокійливе добре слово.

Тож запрошуємо всіх небайдужих до дитячих проблем сприяти залученню дітей до мережі!

Створення веб-сайту стало можливим завдяки фінансовій підтримці, наданій Міністерством закордонних справ Данії в межах проекту «Розвиток громадянського суспільства», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з благодійним фондом «Творчий центр Каунтерпарт»

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.