Перевірка Вашого партнера з Китаю

Китай

КитайЗдавалося б, знайти виробника товару в Китаї не так вже й складно. Ви вибрали свого бізнес-партнера по діловому довіднику, або скористалися інтернетом. Ви знайшли відгуки про компанію-виробника, її контактну інформацію і маєте намір приступити до обговорення співпраці. На цьому етапі Вам і слід зупинитися.

Уже під час першої поставки можна зіткнутися з несумлінністю виробника. Багато хто заперечать, що можна замовити попередньо зразки продукції, але і це не гарантує якості при подальшій роботі. Китайський ринок наскільки насичений виробниками всього і вся настільки ж і перекупниками, що спекулюють чужими виробами, шахрайськими структурами або підприємствами при нагоді приторговує шлюбом і неліквідом.

Нерідко трапляється й таке, що підприємство в цілому може виконати замовлення добротно. Однак на увазі поширеного ставлення до невідомому іноземному покупцеві, як до потенційної жертви, робить вироби без контролю якості або з інших матеріалів.

Проілюструємо вищесказане на забавному, але реальному прикладі. Один починаючий підприємець в перспективній сфері інтерактивного устаткування, спокусившись на привабливу ціну, замовив для початку невелику партію проекторів з Китаю. Гроші були переведені постачальнику, товар отримано. Йому довелося дуже здивуватися, коли в коробках замість високотехнологічного обладнання він знайшов кілька пар дешевих кросівок, причому деякі були ще й поношеного виду.

Так як підступитися до незвіданого, але привабливому ринку виробників? Перевірка організації-партнера є першочергове гарантія успішної роботи.

Витрати на інспекцію необхідно включити в загальні накладні витрати по проекту. У випадку якщо Ви плануєте працювати з великими обсягами і партіями вам знадобитися власний представник. У його обов’язки входитиме виїзд на виробництво, перевірка репутації підрядника у місцевій діловому середовищі. Такий представник буде здійснювати і вибірковий контроль поставки перед відвантаженням.

Втім є можливість заощадити. У Китаї безліч наших співвітчизників, які надають подібні послуги на замовлення. У разі складної продукції і необхідності спеціальних знань такий фахівець допоможе організувати поїздку і проведення переговорів. Також можна скористатися пропозиціями спеціалізованих фірм, що надають подібні послуги у Вашому регіоні.  Відкривайте нові перспективи і завжди перевіряйте бізнес своїх партнерів.

P.S. Если вы ищите отличный бизнес центр в районе метро Бауманская, то туполев плаза может стать хорошим решением, где площадь офисом может быть от 100 до 5 500 м2.