Про головні переваги PSP і відмінності між різноманітними моделями

PlayStation Portable

PlayStation PortableСвіт розваг, як і весь технічний прогрес не зупиняється на місці і постійно модернізується. На даний момент для дорослих і дітей є дуже багато високорозвинених розваг, серед яких: ігрові приставки, симулятори, ігри на ПК та інше. Але крім усього перерахованого вище є і компактна ігрова консоль PlayStation Portable, за допомогою якої можна грати в які завгодно гри в будь-якому місці. В принципі зараз все більшої популярності набирають планшети які можливо колись використовували тільки для графіка як intuos5 але теперь ігри та інтернет для подібних пристроїв звичайна справа.

Sony PlayStation Portable почала продаватися на ринку ще в 2004 році і сьогодні існують 3 різні версії psp – Перша PSP-1000 (досить крупна модель), тонка Slim & Lite, а також PSP-3000, яка з’явилася буквально в минулому році. В останній моделі немає нічого принципово нового в порівнянні з попередніми моделями, хіба що з’явився мікрофон і був модернізований екран. Найбільш популярною моделлю є PSP-2000, про яку і піде мова в цій статті.

Отже, ця ігрова консоль зроблена таким чином, що її дуже зручно тримати в руках, а через незначну ваги можна грати дуже довгий час без різних труднощів. Розташування кнопок дуже продумано, тому не викликає ніяких труднощів. Екран у цієї портативної приставки досить контрастний, відмінне відображення квітів. А тому дисплей підходить не тільки для барвистих ігор, але і для перегляду фільмів. Звук видають 2 невеликих вбудованих динаміка, які справляються просто відмінно зі своїм завданням. Гучності цілком вистачає для гри в зашумленной місці. І, нарешті, час автономної роботи даної консолі під час ігор становить 5:00, що є чудовим показником.

А тепер про найголовніше, вибір ігор вражає великою кількістю різних жанрів, а тому вибрати дійсно є з чого. Графіка в іграх ідеальна, якщо пам’ятати що це портативна консоль. Крім ігор, на PSP-2000 є можливість прослуховувати музику, для чого передбачений вбудований плеєр, що відтворює формати: MP3, ATRAC3 (і АТRAC3 +), WMA, MPEG-4. Також дана приставка вміє відтворювати відео у форматі H.264/AVC/MPEG-4, тому любителям фільмів це точно сподобається.

Однак функціональні можливості цього пристрою можна значно збільшити, для чого існує модифікована прошивка psp . Вона дасть можливість запускати на приставці крім ігор різні емулятори, програми, запускати гри з карти пам’яті. Отже, PlayStation Portable – це відмінна можливість пограти в цікаві ігри не перебуваючи вдома, подивитися нові фільми або ж просто послухати улюблену музику!