Роллікс “Перетворися На Зброю” – презентація нового альбому в Києві

Роллікс

Роллікс "Перетворися На Зброю"14-го березня Роллікс у столичному клубі «44» презентує новий альбом Перетворися На Зброю. Запис та зведення матеріалу завершені і з приходом весни група  вже офіційно видасть свій другий реліз, робота над яким розтягнулася на два роки. Вихід платівки призначено на 12 березня.

Роллікс не захотів йти шляхом називання альбому за іменем однієї з пісень. Назву диску група взяла із пісні Бий Бий, в якій є фраза – «перетворися на зброю». Ці слова музиканти почали використовувати вже давно, друкуючи їх в тому числі і на своїх фірмових футболках. А їхній сенс лідер-вокаліст групи Дмитро Ігнатов пояснює так: «Деякі люди сприймають цей заклик і всю пісню – як інструкцію до дій, причому агресивних. Насправді мова йде не про фізичний вплив, а про те, що найболючіші удари ми завжди отримуємо від найближчих людей. І тоді ми мусимо захищатися, перетворюючись на зброю. Просто нікому не дозволяйте себе нищити».

Частину пісень з альбому Перетворися На Зброю шанувальники групи вже неодноразово чули і на концертах і в радіоефірах. Окрім згаданої Бий Бий, це і Зупини Час, і Адреналін, і Зруйнувати Все, та Числа і Літери, які мають статус офіційних синґлів цього запису. Але помилкою буде вважати, що все найцікавіше з диску Роллікс уже продемонстрував.

Найсмачніші шматки якраз і будуть зіграні 14-го березня – в день презентації в київському клубі 44. Підтримати своїх друзів у цей вечір приїдуть і колеги музикантів з Білорусі – група Sciana (Стіна), яка гратиме з Ролліксом на одній сцені.

концерт Роллікс "Перетворися На Зброю"

Деталі концерту, а також вся додаткова інформація – на сторінці  http://www.rolliks.com.ua/
http://vk.com/club12929253, http://vk.com/rollikskyiv14
За додатковими відомостями звертайтеся на пошту: rolllix@gmail.com

+38067 92 26 299
+38095 89 29 560

Трек лист альбому «Перетворися На Зброю»:

 1. Бий/Бий
 2. Зруйнувати все
 3. Емоції
 4. Для надто балуваних
 5. Зупини час
 6. Дай мені надію
 7. Адреналін
 8. Мільярдами смарагдів
 9. Погане відчуття
 10. Несемо feat Паша Моржара
 11. Забійник
 12. Числа і літери