Як правильно перепланувати квартиру?

перепланувати квартиру

перепланувати квартируБудь-який бізнес супроводжується певними операціями, що проводяться з нерухомістю. Прості торговці лише платять оренду. Якщо ж ви створюєте досить великий бізнес, то вам неодмінно знадобиться велике приміщення. Організувати його можна навіть в житловому будинку, проте це спричинить перепланування квартири.

Оптимальним варіантом буде приміщення 60-х років минулого століття, оскільки дома побудовані раніше мають дерев’яний каркас і перегородки, які за такий довгий час експлуатації давно зіпсувалися і чіпати їх не рекомендується.

Перед початком перепланування дізнайтеся, в якому технічному стані знаходиться будівля. Зробити це можна за допомогою фахівців.

Пам’ятайте, що не в якому разі не можна:
–    Повністю демонтувати несущі стіни і ставити на їх місце перегородки;
–    прибирати системи вентиляції;
–    переміщати кухню і ванну в житлові приміщення;
–    ховати газовий стояк.

Щоб поміняти газову плиту, змінити фасад будинку треба дозвіл спеціальних служб. Також після складання плану нового приміщення треба обов’язково узяти дозвіл в державній установі на проведення робіт. Проект має бути повністю погоджений з усіма можливими станціями і архітектурними органами. А також варто подумати про збільшення потужності електромережі, яка дуже слабенька в старих будинках.

Обов’язково треба мати трохи більше фінансів і вільного часу, ніж планувалося спочатку, на випадок форс-мажорів. Знайдіть надійних будівельників, які зможуть якісно зробити ваш проект. Обов’язковою умовою для будівельної бригади є наявність ліцензії на проведення відповідних робіт. Обов’язково особисто контролюйте увесь процес, а не звалюйте усю роботу на підлеглих.

Якщо ви самі не хочете займатися оформленням усіх паперів і бігати по різних інстанціях, звернетеся по допомогу в юридичну фірму, які зроблять все за вас.

P.S. Если вы ищите квартиру в Киеве, то можете выбрать подольский район как самый старый и уютный в городе. Объявления куплю квартиру на Подоле в достаточно большом количестве можно найти на сайте valion.ua. Есть новые дома, старые, ближе к центру и немного подальше.