Перекладач PROMT – зручний мобільний інструмент для мандрівників

Перекладач PROMT

Перекладач PROMTФірма PROMT (знаменитий російський виробник лінгвістичних IT-продуктів, для приватних користувачів і бізнес-клієнтів) створила мобільний текстовий перекладач для iOS-платформи. Цей англо-російський перекладач, на відміну від аналогів, може функціонувати в оффлайн-режимі.

Слід підкреслити, що програма PROMT містить окремий словник і зручний текстовий перекладач, що може коректно обробляти численні матеріали. Крім того, продукт не вимагає веб-з’єднання і невимогливий до ресурсів гаджета. Отже, перекладач PROMT гарантує якісний переклад різноманітних текстів, на що, на жаль, не здатні аналоги, що потребують обов’язкового веб-підключення для безпосереднього скачування розширених баз даних.

За словами розробників, їх засіб перекладу найбільше згодиться людям, що користуються портативними девайсами в закордонних поїздках. Так, раніше для нормального перекладу власники апаратів могли застосовувати виключно онлайн-перекладачі, доступ до яких в поїздці є досить рідко. Але тепер, завдяки передовим технологіям PROMT, функціональними засобами текстового перекладу можна спокійно скористатися у будь-якій точці планети.

При цьому мандрівникам взагалі не доведеться враховувати ціни на роумінг або на безпровідний Інтернет. Досить лише завантажити перекладач PROMT перед самою поїздкою, і повноцінний переклад стане доступний скрізь, де він потрібнен (приміром, в готелі, літаку або ресторані). Крім того, в програмі реалізований актуальний розмовник з фразами і словами, потрібними в поїздці. При чому усі вони, як правило, озвучуються лише носієм мови. А це, зрозуміло, позитивно відіб’ється на якості перекладу численних словосполучень.

P.S. Документы на иностранных языках также могут пригодиться в путешествиях или точнее в процесс приготовления к ним. Если нужно сделать перевод украинского паспорта обращайтесь к профессионалам в druzhbanarodov.com.ua.