Передвиїзна орієнтація для тих, хто вступив до американського коледжу чи університету

Передвиїзна орієнтаціяВізьміть участь у передвиїзній орієнтації і готуйтесь з нами до відльоту на навчання в США цієї осені!

Коли: 14 червня 2013 року, з 9:00 до 14:15.
Де: Консультативний центр EducationUSA, вул. Еспланадна 20, 6 поверх, Київ.

Передвиїзна орієнтація – це спеціальний захід, який проводиться щорічно в нашому центрі.

Це ваша унікальна можливість зустрітися з іншими студентами, які їдуть на навчання в США на осінній семестр 2013 року, а також познайомитися із випускниками EducationUSA, які із задоволенням поділяться своїм досвідом!

Ми створили чудову програму, на якій вам розкажуть про:
– навчання та академічне життя в США;
– культурні відмінності;
– студентське життя.

І, звичайно ж, ви отримаєте багато корисних порад, пов’язаних з переїздом, навчанням та проживанням в США.

Один із ключових моментів заходу передбачає проведення сесії зі студентських віз Консульським відділом посольства США у Києві.

Щоб зареєструватися на захід, будь ласка, заповніть форму.

Участь безкоштовна, необхідна лише реєстрація!

Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі більш, ніж 450 центрів по всьому світу, що надають точну, об'єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади у США та проводять консультації щодо вступу до коледжів та університетів у США. Центр спонсорується Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS. Американські Ради застосовують свій досвід на створенні та втіленні програм академічних обмінів, професійних тренінгів, розробці навчальних планів та тестів, а також наданні технічної допомоги та консультаційних послуг з питань освіти у США.