Науковці навчились передавати думки на відстані

передача думок

передача думокМабуть кожна людина хоч би раз у житті мріяла, щоб сила її думок могла робити різні речі. Тільки подумав, а електроплита сама ввімкнулася,чи ввійшов у квартиру, а світло вже горить. Авжеж, поки що це лише мрії, виконання яких ми можемо бачити лише у фантастичних фільмах.

І все ж таки вчені намагаються винайти таку технологію, щоб за допомогою думок виконувались необхідні дії. Наприклад, науковці Саутгемптонського університету працюють у напрямку передачі думок однієї людини іншій за допомогою Інтернету. При чому, ніякі додаткові пристрої для введення інформації у експериментах не використовуються. Після проведення кількох подібних дослідів, вченим вдалось передати думки однієї людини іншій на відстані за допомогою взаємодії комп’ютера та мозку людини.

Інформація, яку передавала людина сприймалася комп’ютером у вигляді двійкових систем числення, а саме «один» та «нуль». Інша людина отримала повідомлення через конструкцію світло діодів, але розшифрувати свідомо цю інформацію не змогла. Але ця інформація була розшифрована за допомогою комп’ютера, який зчитував інформацію з мозкової кори людини.

P.S. Исследования с мозгом и сновидениям всегда интересовали человека, поэтому придумали сонник где вы можете узнать что будет если снится та или иная вещь, получив значение сновидений.