Пазли допомагають дитячому розвитку

Пазли

Пазли Міцні дерев’яні пазли часто використовуються щоб допомогти дітям розвивати зорово-моторну координацію, просторову уяву, логіку і міркуючі навички. Головоломки являються відмінним способом взяти участь в розвитку вашої дитини від дитинства шляхом раннього навчання. Прості пазли потребують лише декілька хвилин для складання і дозволяють дітям вивчати складні поняття невимушено, через гру.

Самі ранні мозаїки

Діти вже у віці одного року можуть насолоджуватися простими пазлами, що показують основні форми і кольори. При виборі головоломок знайдіть ті, які показують великі форми і основні кольори. Цей тип головоломки дозволяє працювати з вашою дитиною, пояснюючи поняття, оскільки пазл вже зібраний. Вам варто почекати, поки ваша дитина пройде період запихання всього, що потрапило, в рот перш, ніж в грати в головоломку.

Мозаїки-пазли для малюків (2-3 роки)

Коли ваша дитина виростає з немовляти в малюка, для його розвитку варто розглянути фігурні пазли дещо складнішими фігурами і зображеннями. Треба розпочинати з введення складніших форм, які вписуються у відповідні отвори. Упевніться, що мозаїки-пазли для малюків мають тільки декілька невзаємозв’язаних частин унікальної форми і показують яскраві, основні кольори. На цьому етапі йде робота по сприйняттю основних форм і кольорів. Знайти пазли для дітей можна тут http://clevertoy.com.ua/pazly/ на сайті є навіть об’ємні 3D пазли.

Головоломки для дошкільнят (4-6 років)

У пазлах для молодших дошкільнят повинні вводитися складніші форми. Розпочніть з головоломок, які показують більше частин і йдуть поза основними формами. При цьому вони мають потребувати тільки вміщування частини палзу в отвір. Старші дошкільнята здатні зібрати великий пазл з роз’єднаних частин головоломки, що формують основне зображення. Упевніться, що зображення є дуже простим (тобто добре відомим і впізнанним анімаційним персонажем).

Для дітей шкільного віку, коли ваша дитина починає вивчати букви і цифри, ви можете знайти пазли, що персоналізуються, з його ім’ям, вони є хорошим засобом навчання. Цей також час, щоб ввести більше взаємозв’язаних частин, а також пазлів, які вимагають складання унікальних фігур в зображенні.

Ви можете часто вводити різні головоломки для вашої дитини. Зрозуміло, вони цікавитимуться пазлами, які відповідають їх рівню розвитку. Якщо ж вони не цікавляться певними головоломками, які ви їм придбали, це може просто відібрати ваш час, оскільки діти не готові зайнятися ними самостійно.