Національний парк Хот-Спрінгс

Національний парк Хот-Спрінгс розташований в центральній частині штату Арканзас. Заповідник Хот-Спрінгс засновано 20 квітня 1832 року, а потім перетворено на національний парк. Цей, найменший національний парк в США, аж на 40 років старший за всесвітньо відомий Йеллоустоунський парк.

«Hot Springs» перекладається як «Гарячі джерела», в національному парку дійсно багато гарячих джерел. Вони витікають із західного схилу гори Хот-Спрингс-Маунтін , яка є частиною гірського ланцюга Уочіта. Щодня 47 різних джерел виносять на поверхню 1 млн літрів води з температурою близько 61 ° C.

Зараз тут відомий «американський курорт», який вабить не тільки багатих, але й не дуже заможних мешканців з усього світу. Протягом 200 років люди використовують ці води в якості терапевтичних ванн для лікування різних захворювань, зокрема ревматизму.

Традиція пити воду і використовувати її для купання продовжується сьогодні так як і раніше. Багато відвідувачів і місцевих жителів забирають воду з резервуарів собі додому. Також залишається популярним купання.