Секрети вибору парфюма для жінок

парфюм для жінок

парфюм для жінокПарфюм – дуже важлива частина образу людини. Часто аромат здатний сказати про людину більше, ніж його манера одягатися і зовнішність. Перевага людиною того або іншого аромату – величезна загадка, що наприклад купити духи в подарунок, не знаючи заздалегідь про смаки майбутнього володаря, практично неможливо.

Багато жінка витрачають немало часу, щоб знайти “свій” аромат, який характеризував їх, примушував звернути увагу. Як же краще всього підбирати духи. Найіменитіші парфюмери нашого часу рекомендують відштовхуватися від типажу, до якого належить жінка.

Дівчата, що відносяться до типу “літо” найкомфортніше відчуватимуть себе з легенями, повітряними, невагомими ароматами квітково-фруктових або водно-квіткових композицій. Ваніль, фрезия, троянда, ірис, водяна лілія, що поєднуються в тонкому, дорогому ароматі – найбільш ідеальні духи для романтичної літньої натури. А ось чого категорично треба уникати – задушливих важких запахів, що залишають насичений шлейф.

Жінкам осіннього типу потрібні теплі, обволікаючі  запахи, зі східними нотками. Такі аромати не мають бути занадто нудотними або різкими. Вони швидше глибокі, терпко-гіркуваті, п’янкі спеціями і рідкісними прянощами. У складі парфюмерних композицій таких духів можуть бути присутніми : кедр, мох, сандалове дерево.

Сильні різкі аромати, що заявляють про себе з першої ж хвилини і що залишають довгий і розкішний шлейф, якнайкраще підходять для  дівчат зимового типу. Мускус і амбра, пачулі і ладан – головні складові цих  парфюмів, надаюча чуттєвість і таємничість своїм власницям.

Для жінок весняного типу найбільш прийнятні чисті свіжі фруктово-квіткові аромати. Запах квітучого саду, іскристого водоспаду, скошеного лугу – що пронизливо-бадьорять і  освіжаючі, краще всього заявлять про дівчину-весну.

P.S. Хорошая парфюмерия сейчас доступна не только в розничных магазинах. Так, например, современный интернет магазин парфюмов giselle.com.ua позволяет купить качественные парфюмы для женщин.