Чому парасоля отримала таку назву?

парасоля

Українське слово «парасоля» бере коріння у французькій мові від слова «parasol», яке буквально перекладається як «від сонця». Та усім відомо, що головним призначенням парасолі є захист від дощу. А чому ж тоді така назва цього предмета?

Парасоля з’явилася дуже давно, понад 3 тисяч років. Батьківщиною цього предмету є близький схід. І спочатку цей предмет не мав свого теперішнього призначення. Парасоля вважалась так званим символом влади. Наприклад, над фараоном слуги завжди тримали парасолю, щоб проміні сонця не обпікали ніжної шкіри правителя.

У Європі парасоля з’явилася у Середньовіччі. І тоді її призначенням був захист саме від сонця.

Своє теперішнє призначення парасоля отримала приблизно у кінці 18 сторіччі, коли хтось додумався проселити тканину і використовувати парасолю, як предмет захисту від дощу. Перша телескопічна (складна) парасоля з’явилася у Німеччині на початку 20 сторіччя. Її сконструював берлінський інженер Аут Гау.

P.S. Распродажи – достаточно популярная акция, позволяющая покупать дешевле, на сайте каталог скидок и распродаж в Киеве найдете информацию про скидки и спецпредложения в магазина столицы.