Соціальний проект «Парад талантів»

Парад талантів

19 грудня діти в усьому світі вітають дідуся Святого Миколая. Скількома посмішками освітлюється світ в цей день. Діти, знайшовши подарунок від чудотворця Миколая, вже знаходяться в передчутті новорічних сюрпризів. Передноворічна пора сповнена світлої радості та добрих сподівань. Помічники Святого Миколая, в особі дорослих, неодмінно повинні створити для всіх дітей, юнаків та дівчат казкову атмосферу та приємні подарунки в ці святкові дні. І в зв’язку з цим, Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» реалізує соціальний проект «Парад талантів», приурочений до Дня Святого Миколая.

Парад талантів

Соціальний проект «Парад талантів»

серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – учнів ПТНЗ м. Харкова, вихованців опікунських сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу

Організатор: Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра».

Дата: 17.12.2013

Час: 15.00-18.00

Адреса: ТРЦ «МАГЕЛАН», Олексіївка, перехрестя пр. Людвіга Свободи і Кільцевої (Кільцевий шлях, 4а), 2 поверх, сцена.

Цільова група: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа – учні ПТНЗ м. Харкова, вихованці опікунських сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Кількість учасників: 150 осіб.

Мета проекту – соціальна та психологічна адаптація дітей до соціуму, підтримка талановитих та обдарованих дітей, сприяння самоствердженню юних талантів, розвиток творчих здібностей дітей, залучення уваги громадськості до проблем дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Завдання проекту:

  • демонстрація творчих досягнень сиріт;
  • розвиток навичок і здібностей сиріт в різних видах мистецтва;
  • створення святкового передноворічного настрою у дітей та молоді.

 

Суть проекту:

Соціальний проект «Парад талантів» запланований як одноденна акція з проведенням творчого конкурсу серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, організацією танцювального флешмобу і творчих майстерень. До проведення концерту будуть залучені харківські артисти та музиканти. Завдяки спонсорській підтримці кожен учасник заходу отримає святковий подарунок.

Контактні особи: Ольга Шелепаєва,  096-875-97-69

Сергій Дараган,      093-922-89-92

097-240-22-62