Про всі особливості програми skype, а також її основні переваги

skype

Поява інтернету відкрила перед дуже багатьма жителями нашої планети неймовірні перспективи. Стало можливо переглядати і завантажувати нові фільми і інші файли, прослуховувати mp3 музику, спілкуватися зі своїми близькими та друзями в соціальних мережах і багато іншого. Однак крім усього перерахованого у всесвітній мережі можна спілкуватися за допомогою голосового зв’язку. І це стало можливо завдяки спеціальній програмі, яка називається skype.

Отже, скайп – Це абсолютно безкоштовне програмне забезпечення, яке має закритий код і яке забезпечує голосовий зв’язок в зашифрованому вигляді за допомогою інтернету між різними комп’ютерами. Також програма надає будь-якому охочому послуги на платній основі, дозволяють телефонувати на мобільні телефони. Крім того, в порівнянні з багатьма іншими програмами для здійснення дзвінків в інтернет, Скайп використовує P2P-архітектуру, що дає можливість всім користувачем мережі просто масштабуватися до дуже великих розмірів. Зараз кількість користувачів даним сервісом становить ктіческі сто мільйонів чоловік, а розмовляють онлайн без збоїв від 15 до 5 мільйонів. І все це можливо без застосування дорогої структури централізованих серверів.

Важливою перевагою Skype вважається і здатність створення конференц-зв’язку, створюючи групу максимально складається з 25 співрозмовників. Є також підтримка відеодзвінків, створюючи конференцію з 10 абонентів. І всі ці принади можуть бути кожній людині, потрібно лише скачати безкоштовно скайп на одному з порталів і встановити його на свій персональний комп’ютер з виходом в інтернет. До речі інсталювати Скайп можна на різні ОС, серед яких: Windows, Linux, Windows Mobile, Mac OS X, iOS, PSP, Symbian, і навіть Google Android.

Творці програми Скайп подбали і про те, щоб люди могли спілкуватися не тільки з допомогою голосу, але і більш поширеним способом за допомогою текстових повідомлень в чаті. Приміром, skype-чат надає можливість відправляти смайлики, бачити статус певного користувача і зберігати історію. Однак і це далеко не все, адже в скайп можна передавати файли без обмеження їх розміру і з підтримкою відновлення при збої до кінця передачі.

P.S. Если вы хотите отправиться в Питер для отдыха – замечательное решение, при этом малые гостиницы в Санкт-Петербурге вам помогут максимально комфортно и недорого разобраться с вопросом жилья.