Осіння версія фестивалю “Захід”

Єдиний та ексклюзивний концерт в Україні найвідомішого поп-панк гурту Європи – Vanilla Sky!

Відома на весь світ команда з Риму приїде з єдиним концертом в Україну на осінній фестиваль ЗАХІД, який за шаленої популярності події цього року, вирішили провести й восени. Хлопці привезуть до Львову новий альбом «FRAGILE».
Відомих італійців будуть підтримувати одні з лідерів української рок-сцени гурт Ot Vinta з піснями до майбутнього альбому «Потом і кров’ю», гурт Серцевий Напад з презентацією альбому «Fight for hope» та гурт Мій Батько П’є.
Фестиваль почнеться о 17:00 год.

Vanilla Sky – найвідоміший поп-панк гурт Європи, заснований 2002 року у Римі, Італія. Виконують пісні англійською та італійською мовами. Випустили 4 альбоми. Тираж першого альбому «Play It If You Can’t Say It», що побачив світ того ж року, був розкуплений всього за два місяці та зробив їх лідерами італійської рок-сцени. Це привернуло увагу лейбла Universal Music, з яким вони і співпрацюють. Другий альбом «Waiting for Something» (2003) був випущений в Італії, Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Австрії, Аргентині, Бразилії та Японії і продавався шаленими тиражами. Їх манера переспівувати світові хіти в поп-панк версіях вже давно наступає на п’ятки тим самим хітам (кліп співачки Rihanna «Umbrella» на відео-сервісі YouTube має менше переглядів ніж версія Vanilla Sky). В 2010 був випущений четвертий альбом “FRAGILE”, в підтримку якого організовано світове турне, в рамках якого 16 листопада і відбудеться єдиний концерт в Україні, у Львові на осінньому фестивалі ЗАХІД.

16 листопада. Львів, парк культури ім. Б. Хмельницького, КТЗ Романтик, вул. Болгарська, 4.
Вартість квитків від 50 до 150 грн.
З 5 жовтня квитки від 80 до 120грн.
З 1 листопада квитки подорожчають.