Як правильно вибрати осіннє взуття

осіннє взуття

осіннє взуттяУсі модниці відмінно знають, що взуття є одним з основних компонентів неповторного стилю. До підбору взуття слід підходити старанніше і уважніше, особливо у той час роки, коли від вибраного взуття залежатиме не лише ваш стиль, але і ваше здоров’я.

Коли за вікном ми спостерігаємо дощ та калюжі, дуже важливо не застудитися. Якщо у вашому гардеробі не виявилося відповідного взуття, а моделі з минулого року вже не придатні для вдягання, вам варто відправитися за новим якісним взуттям. Таке взуття повинне нести в собі якість, комфорт і тепло. Відповідність розміру взуття вашому розміру має бути ідеальною, також варто врахувати наявність міцної товстої підошви.

Чудово підійде шкіряне взуття, оскільки його перевага полягає в тому, що воно відштовхує воду і не дозволить вашим ногам промокнути. Не намагайтеся в цьому випадку встигнути за модою, адже здоров’я ваше важливіше, ніж просто вискочити на вулицю в новеньких красивих чобітках на каблуках і при цьому промочити ноги.

Необхідно також мати туфлі закритого плану для виходу у світ, але не варто забувати, що і вони мають бути зручними. Не слід вибирати завужені чоботи. Це взуття створить вам не лише дискомфорт, але і принесе проблеми з венами на ногах і з нігтями.

Купувати осіннє взуття треба в спеціальних взуттєвих магазинах, оскільки в них менший ризик отримати підробку під шкіряне взуття, адже ви не готові переплачувати за якість, яка не відповідає вашим вимогам. Ніколи не купуйте чоботи або туфлі, які вам малі. Навіть якщо заповзятливий продавець обіцяє вам, що взуття на нозі розтягнеться, не піддавайтеся на ці умовляння, адже ваші ноги увесь час відчуватимуть незручність.

Щоб не піддатися спокусі купити шкіряне взуття за недорогу ціну і купити підробку, варто пам’ятати принцип визначення справжньої шкіри. Справжня шкіра утворює складки, вона м’яка, а замінник найчастіше твердий і погано гнеться. І ще один дуже важливий момент при купівлі взуття: підошва осінніх чобітків завжди має бути прошита, інакше ви ризикуєте, що ваші чобітки розклеяться після першого дощу.