Осінні розваги у Львові: стрибки з парашутом, катання на роликах і ковзанах

Осінні розваги у Львові

Осінні розваги у ЛьвовіПозасезонні заняття допоможуть скрасити відсутність свят і фестивалів. За вікном – пізня осінь. Після спекотного і насиченого фестивалями літа й початку осені листопад здається більш похмурим і нудним. Та й погода, так чи інакше, впливає на нас – дні все коротше і холодніше, що змушує більше часу проводити вдома, в чотирьох стінах. Туга. Але це тільки на перший погляд – восени у Львові розваг аж ніяк не менше, ніж влітку. Правда, помітити це в гарячий фестивальний час важче. Але зараз – самий час! Так чим же можна зайнятися в місті на вихідних або у вільні будні? Будьте впевнені, кожне з цих занять перетворить навіть самий похмурий день в маленьке свято.

Екстрім по львівськи: підкорити небеса і стрибнути у прірву

Стрибки з парашутом

Кожен, хто хоч раз піднявся на тисячу метрів у висоту і спустився під куполом парашута, ніколи не забуде ці відчуття. Про це твердять всі – як тільки одного разу випробували ці відчуття, так і ті, хто після першого стрибка не зміг піти з цього спорту.

 – Вікових обмежень у нас немає – стрибають як діти, так і люди похилого віку, – кажуть львівські парашутисти. – Правда, є обмеження по вазі – мінімальна вага – хоча б 45 кг. Максимальний – 100-110 кг. Якщо є проблеми зі здоров’ям, краще порадитися зі своїм лікарем. Також перед стрибком вас обов’язково огляне доктор і визначить, чи можна стрибнути без шкоди для здоров’я.

Новачків піднімають на висоту 800 м – мінімальна висота для стрибка. Хто боїться – можна стрибнути в тандемі з інструктором. Хоча знавці запевняють, що відчуття вільного польоту стане кращим у вашому житті. Тому варто на нього зважитися.

– Ви зможете літати не лише уві сні, але і наяву, – кажуть підкорювачі небес. – Перед стрибком пройдете теорію і потренуєтеся на спеціальних тренажерах, навчитеся правильно приземлятися і управляти куполом парашута. Потім – медогляд і в небо!

А ви коли-небудь бачили Львів з висоти пташиного польоту? Є можливість вже на цих вихідних!

Ціна питання: 450 гривень

Роупджампінг

 Якщо більше до душі не плавне ковзання в повітрі під куполом парашута, а стрибок стрімголов вниз – краще звернутися до роупджамперів. Ці хлопці навчать отримувати задоволення від того, від чого у інших тремтять коліна. А саме – стрибнути з моста або з багатоповерхівки. Попахує суїцидом? Насправді стрімке падіння закінчиться плавним погойдуванням на спеціальному спорядженні, з яких стрибають роупджампери. У Львові для цих цілей частенько використовують багатоповерхівку на Тракті Глинянском – стрибати доведеться з висоти 30 м. Випробувати свої нерви можна по вихідних, найближчий виїзд на стрибки – вже в ці суботу та неділю.

Ціна питання: один стрибок – 175 гривень, три стрибка – 385 гривень, стрибок в тандемі – 295 гривень.

Покататися на картах …

Наземні екстрим-розваги також знайти не складно. Хто любить швидкість і драйв, тому варто відвідати львівський картодром. Потужні машинки розганяються до 50 км / год! Відчути себе знаменитим гонщиком може практично кожен. Єдині обмеження стосуються росту (мінімум – 150 см) і віку (від 12 до 66 років). – Хоч таке заняття і виглядає ризикованим, картинг – абсолютно безпечний, кататися можуть навіть діти, – зазначають співробітники львівського картодрома. – А відчуття схожі на ті, що відчувають пілоти Формули-1 на своїх болідах.

 Ціна питання: 5 хвилин – 90-110 гривень (залежно від дня тижня), 10 хвилин – 120-140 гривень, 15 хвилин – 160-195 гривень.

 … Або на роликах

Здавалося б, ролики – заняття виключно літнє або весняне. Але в нашому місті кататися можна в будь-який час року – на критому ролердромі. Тут можна кататися всією сім’єю або великою компанією – простір площею майже 700 квадратів це дозволяє. Якщо випробувати ці відчуття ви вирішили вперше або вже забули свої навички, інструктор швидко навчити вас мистецтву віражів і різним стилям катання.

Ціна питання: 30-60 хвилин зі своїми роликами діти – 20-30 гривень (залежно від дня тижня) дорослі – 25-45 гривень з орендованими роликами діти – 30-45 гривень дорослі – 40-70 гривень Безліміт зі своїми роликами – 50-80 гривень з орендованими роликами – 80-130 гривень

Без адреналіну: на лід або на море

Сходити на каток

 Скоро зима, і перше з зимових розваг, яке приходить на думку – це катання на ковзанах. Дійсно, покататися на лижах або санях в місті можна тільки після того, як природа гарненько засипле схили снігом. А ось на ковзанах виписувати віражі на льоду можна в будь-який час року. Якщо немає впевненості в собі, інструктори допоможуть виправити це недолік і навчити першокласному катанню на льоду. Ціна питання: діти – 30-45 гривень за 45 хвилин (залежно від дня тижня) дорослі – 45-65 гривень за 45 хвилин

 • Оренда ковзанів включена у вартість катання.

Аквапарк

 А ті, хто вже встиг скучити по морю і сонцю, можуть згадати літні відчуття в аквапарку. Благо, вже кілька років у городян є можливість відчути себе пляжників цілий рік. Великі спортивні басейни з блакитною водою і лягушатники для дітей та початківців – відповідне містечко для себе знайде кожен. За відпочиваючими стежать пильні інструктори, які, якщо треба, можуть навчити плавати брасом або батерфляєм. А кому все-таки захочеться водного екстриму – тих уже чекають водні атракціони різного рівня складності.

Ціна питання: діти – 60 гривень за годину дорослі – 70 гривень за годину Повний день для дітей – 120 гривень для дорослих – 135 гривень

Анастасія Волокітіна