Оригінальні подарунки на Новий рік 2014

Оригінальні подарунки

Оригінальні подарункиВсе ближче і ближче підходить до порогу Новий 2014 рік. Символ року, що настає, як багато хто вже знає, буде Синій Дерев’яний Кінь. Одним з найприємніших моментів в цьому святі, як і у будь-кому другом, це, звичайно ж, подарунки. Їх дуже приємно отримувати, а дарувати коханим і дорогим людям ще приємніше. Але вибрати відповідний небанальний подарунок завжди скрутно. Є декілька варіантів, як здивувати ваших близьких і рідних людей.

Приміром, можна замовити в кондитерській торт у формі голови коня. Такий подарунок обов’язково порадує ласунів і не залишить їх байдужими. А ще такий торт стане прекрасною прикрасою новорічного столу. Можна переплавити у ювеліра яку-небудь стару обридлу підвіску на красиву витончену підкову, яка принесе щастя і удачу її власникові.

Для дитини теж можна підібрати оригінальний подарунок. Можна зробити його своїми руками. Наприклад, зшити м’яку іграшкову конячку. Для цього треба буде знайти викрійку на сторінках інтернету і проявити трохи наполегливості,  акуратності, терпіння і радості дитини не буде межі. Також можна пошукати оригінальні подарунки на сайті artstore.kiev.ua.

Домогосподаркам можна здобити подарунок у вигляді прихватки, зробленої власними руками, у формі діда Мороза або  Снігуроньки, наприклад. Така річ завжди згодиться в побуті і з теплом нагадуватиме про вас.

Список оригінальних подарунків нескінченний, його можна продовжувати і продовжувати. Проявіть трохи фантазії і радуйте ваших коханих і рідних. Головне робіть це від чистого серця.