Як вибрати ортопедичний матрац?

ортопедичний матрац

ортопедичний матрацНабридло безсоння постійний біль в спині і шиї після сну?  Безумовно, Вам допоможе ортопедичний матрац. АЛЕ як його вибрати?  Відповідь складається з безлічі пунктів.

– вікова і вагова категорія;
– фізична активність;
– стан шийного відділу і хребта в цілому;
– індивідуальні побажання;

Відносно віку все просто, чим молодше людина, тим твердіше матрац йому потрібний, і навпаки. Це обумовлено анатомо-фізіологічними особливостями. Тому є сенс міняти матрац з часом і зміною здоров’я. Вагова категорія до шістдесяти кілограм припускає матраци середньої жорсткості.

Люди, що не перевищують по вазі дев’яносто кілограм можуть не думати про жорсткість матраца, а вибирати за іншими критеріями. Якщо вага перевищує відмітку дев’яносто, потрібний матрац підвищеної жорсткості. Але пам’ятати про правило з вагою. Якщо спосіб життя досить активний вибирайте більше анатомічні і жорсткі матраци і навпаки.

Вибір матраца так само побічно залежить від стану здоров’я хребта. Якщо проблеми є, то спіть на найжорсткішому матраці, який підходить і за іншими показниками. Немає проблем із здоров’ям? – вибирайте матрац середньої жорсткості, ну і у разі періодичних болів в шиї і спині допоможе модель з двосторонньою жорсткістю. Це дозволить спати на м’якшій стороні в період ремісії і перевертати матрац жорсткою стороною в період загострення захворювання.

Рівень комфортабельності без сумніву кожен визначає самостійно. Адже що одному клієнтові подобається, саме вам може здатися зайвим. Ціновий діапазон грає не малу роль. Але на сучасному ринку є можливість задовольнити усі запити при цьому відношення жорсткість і комфортабельність, ціна-якість будуть нормальними.

P.S. Перед покупкой матраса советуем вам зайти в соответствующий магазин и лично оценить все варианты. Одно дело выбрать матрас через интернет, читая все параметры и совсем другое попробовать разные варианты жесткости.