Організація офшорних компаній виправдовує себе

офшор

офшорОфшорні компанії відіграють значну, хоча й непомітну роль у бізнесі та торгівлі. На перший погляд створювати їх не практично, адже вони дозволені далеко не скрізь. На віддалених від світу куточках, просувати свої послуги або товари не раціонально. Але, є інше, не менш важливе застосування компаній, вільних від податків. У нас часто практикується досвід тіньової економіки, більшість фірм веде подвійну бухгалтерію, їм необхідно якось звітувати перед податковою і пояснювати які рахунки були отримані ними.

Багатьом фірмам доводиться виставляти офіційний рахунок за свої послуги або за свій продукт і приховати його від податкової не легко. У такому випадку і потрібна реєстрація офшорів. Вона може бути фіктивною. Сама офшорна компанія не зобов’язана вести якусь серйозну діяльність, звітувати перед податковою їй не треба, а ось реальна фірма може отримувати гроші від своїх клієнтів і через неї. Саме від юридичної особи офшорної компанії може бути виставлений рахунок за продукт реальної фірми. Після цього можна знайти тисячу способів, як передати гроші реальної фірмі. Такий спосіб допоможе розвиватися далі, набирати новий персонал, знизити ціни на власний продукт.

Успішний бізнес компанії позитивно позначиться і на співробітниках, і на споживачах. Адже ті хочуть отримувати хорошу зарплату, а інші купувати продукт за доступними цінами. Така політика приверне і нових клієнтів, що також зробить свій внесок у прогрес фірми. Але, перш ніж зареєструвати офшори, треба все ретельно обміркувати. Оптимальніше всього заручитися допомогою фахівців. Багато фірм, які надають юридичні послуги, спеціалізуються на реєстрації офшорних компаній. Будь аспект, на перший погляд незначний може грати вирішальну роль в подальшому.

Не можна нехтувати ніякими дрібницями і краще співпрацювати із солідною юридичною фірмою, яка знає і вміє реєструвати офшорні компанії не тільки формально, але й на практиці. Так, спочатку на все це доведеться витратитися, але будь-який бізнес потребує вкладень. В даному випадку, в залежності від тих сум, якими орудує підприємство, буде залежати, як скоро окупиться така офшорна компанія.

P.S. Звичайно для бізнеса потрібні сприятливі умови незважаючи на те хто є при владі Юлія Тимошенко чи хтось інший – для збереження коштів в країні треба максимально лояльно ставитися до підприємців.