Операція Х: позбавлення.

“Без анестезії не вийде, травмуючи — травмуй”

Олег, 20 років.

Фемінізм фемінізмом, але якось я почала питати знайомих хлопців як вони кидають своїх, вже колишніх, дівчат.  Усі намагались зробити це більш м’яко, але цим лише нашкодили собі.

Хлопці, я вам відкрию одну велику таємницю, якщо ви її не знали. Робіть усе, щоб дівчина вважала, що це сама її думка, а не ваша  – такий маленький запис на підкірку. Як кажуть, британські вчені, це можна робити диктуючи інформацію, коли людина спить, але…але це довго.

Отже, якщо дівчина тобі набридла, та викликає бажання втекти, не треба збирати валізи та їхати волонтером з дравосексуалістами до Африки (хоча таких куди менше ніж  представників інших орієнтацій (наприклад лінуксоіди та анімешники)). Треба діяти.

З чого  починати? Взагалі усе треба починати з розуміння що таке хомосапіен, підтип жінка. Як казала Масяня “Чи усі жінки дурепи, чи…але є про це не хочу думати!”.

Після пізнання дзен та дівчини, починайте позбавлятися цього милого створіння.

1.Змінюйте її. Нехай вона зрозуміє, що Ви головний ( Великий Білий Господар).

2. Більше стереотипів, більше нервів. Вона водить тебе по магазинах? Скажи щось на зразок: “Жінка, твоє свято – 8 березня, а зараз я тобі і Бог, і цар!” (дивись пункт 1).

3.У всьому винна дівчина, у всьому, взагалі! (Так, господар, я ваша раба…” та віялом хвирть да хвирть).

4.Раба повинна бути гарною, а не те що розкинулось поруч. Лікуй її самовпевненість критикою, нехай усе стане на свої місця.

5.А якщо глянути інакше, навіщо тобі гарна? Мені здається, ось цей мішок куди гарніший твого нового прикиду.

6.Ще одне: завжди нагадуй, що вона раніш була більш худенькою. (“Ти вважаєш мене товстою!?”).

7.Якщо вона ще досить самостійна, вмикайте параною. Де ти була? З ким ти була? Навіщо була? У тебе є інший?

8.Кожну хвилину питай, що вона думає. І взагалі, вміє вона думати чи ні?

9.Ще не подіяло? Тоді згадуйте усіх колишніх та кажіть які вони були …мммм… немає слів (хоча інколи це цікавить).

10.Починай читати їй моралі. Вона же винна (дивись пункт 3): сильно розкута ( лізе цілуватись, а може й ще страшніше), сильно стримана, а ще в ліжку як поліно, туди-сюди.

11.Обов’язково спитай про її відношення до сексу у трьох…а якщо це буде її сестра?

12.Вона завжди каже ні! Не пам’ятаєш? (дивись пункт 11).

13.Для того щоб її вилікувати, якось постав перед її очима баночку вазеліну. Тонкий натяк на що там у вас є та гармонічне закінчення стосунків.

А зараз ви можете тиждень відпочити та починати пошуки нової пасії, але…

Але в мене, хлопці, є до вас велике прохання: не будьте ідіотами. Дівчина завжди знайде собі іншого, особливо при обставинах повного садомазохізму, але в цих битвах ми знаємо, що сховано у вас за баночкою вазеліну.

Дурнуватий філолог-русист, який професійно грає на нервових закінченнях та добре знає усю їх парадигму. Займаюсь журналістикою, малюнком, фотографією, пишу вірші та прозу. В душі більше індуктивного та інтуїтивного, але логіка ще ввімкнена. Іноді не зібрана, але коли ж тут працювати, коли всі навколо самовиражаються. Е-Мейл: ptaha-zozo@ukr.net www.zozylya.blogspot.com ICQ: 384-454-171