Опера Міні 2010 – це найкращий браузер для стільникових телефонів

Опера Міні

Зараз в інтернеті досить популярні сайти з відгуками, наприклад на сторінці отзывы об алло знайдете думки покупців інтернет магазину АЛЛО.

Опера МініУ кожного з нас є стільниковий телефон, а може навіть декілька, за допомогою яких ми можемо розмовляти з друзями та родичами з найдальших країн і міст. Варто відзначити, що крім спілкування стільниковий телефон дозволяє виходити в Мережу, де можна знайти всіляку інформацію, переглянути відео, послухати mp3 або щось скачати. Але для того щоб використати всі ці можливості потрібно встановити мобільний браузер.

Неймовірну популярність серед багатьох користувачів знайшов браузер opera mini – Це мобільна версія відомого кожному браузера Opera, який значною мірою економить трафік, додатково обробляючи сторінку і спрощуючи її завантаження. За свою історію становлення було дуже багато версій даного браузера, які були краще попередніх. І в наші дні однією серед найбільш останніх є Опера міні 2010, про яку і йтиметься в цій статті.

Отже, Opera Mini 2010 дає можливість виходити в мережу Інтернет з поліпшеним браузінговим процесом, у порівнянні з усіма вбудованими браузерами в мобільних телефонах. Насамперед потрібно відзначити те, що дана версія мобільного застосування стала підтримувати читання стрічок в RSS 2.0 форматі, завдяки чому можна досить просто дивитися всі новини, які публікуються на улюблених сайтах без безпосередньої їх завантаження. Серед можливостей також була значно покращена робота з графічними зображеннями, яка дає можливість публікувати картинки на форумах, в online-журналах або ж пересилати їх як прикріплення по e-mail.

У браузері Opera Mini 2010 передбачена підтримка безпечних з’єднань (SSL), що дасть можливість, наприклад, безпосередньо зі свого стільникового телефону здійснювати різноманітні специфічні операції, які пов’язані з підвищеною конфіденційністю (перегляд рахунку в банку тощо). Додаток також придбало можливість завантажувати різноманітні файли з Інтернету, для чого передбачений менеджер закладок.

А щоб скористатися всіма можливостями цього браузера слід opera mini скачати безкоштовно і встановити його на телефон. Після цього Ви приємно здивуєтеся і дізнаєтеся про те, що крім усього перерахованого вище в Опері міні 2010 можна досить швидко змінювати скіни і налаштовувати браузер в улюблених кольорах. Серед поліпшень цього релізу потрібно відзначити зручні можливості по прокрутці сторінок, навігацію і промальовування, а також оптимізацію для пристроїв BlackBerry. Описувати всі переваги цього мобільного програми можна досить довго, але і без того зрозуміло, що опера міні – це найкращий браузер для мобільних телефонів!