Оновлення журналу

Ми оноволись! Хочеться почати з того, що до нашої команди додалось 4 автори і два вибуло. Чекайте на статті від нових та вже добре вам знайомих авторів. Рубрики “Подорожі” та “Розваги” узагальнили в категорії “Дозвілля”. Також за час існування журналу назбиралось статей для відділення в окрему тематичну рубрику “Україна”, а для полегшення пошуку статтей додали категорію “Музика”.

В колонці “Афіша”, котра розташувалась  праворуч, будуть анонси найкращих культурно-просвітницьких подій у містах України.

Відтепер кожен зареєстрований користувач на нашому сайті може долучитись до наповненя проекту новими статтями! (Якщо ви вже зареєстровані на сайті, вам не треба реєструватись заново). Якщо у вас не вистачає часу бути постійним автором журналу, вам ніхто не заважатиме додавати нові статті, афіші або кліпи українських виконавців у розділ “Відео”. Щоб додати статтю спочатку зареєструйтесь, одразу ж на вказану електронну скриньку система надішле ваш логін, а також згенерований пароль, який ви зможете змінити, ввійшовши в панель користувача . Для додавання статті, натисніть в панелі “Нова публікація” (зверху, праворуч). Навіть, якщо ви не заповните всі необхідні поля, закінчивши написання статті, натисніть “Відправити на узгодження”. Адміністратор при необхідності відредагує вашу статтю та опублікує її на сайті. В кінці статті ви можете вказати адресу вашого блога, твіттер аккаунта, тощо. Детальну інструкцію (опишемо кожен крок, з зображеннями) додавання статей опублікуємо найближчим часом.

І на сам кінець, інтернет-журнал MOLODI.IN.UA має власний блог за адресою blog.molodi.in.ua, де ви зможете почерпнути всі (до дрібниць) новини, події, історії, які безпосередньо стосуються проекту.

Найближчим часом ми запустимо декілька нових рубрик, а також новий проект для молодих письменників і восени потішимо відвідувачів черговим конкурсом!

Ви також можете підписатись на RSS стрчку або ж отримувати нові статті на свою електронну пошту.

Дякуємо за увагу до проекту!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.