Онлайн тести для підготовки до ЗНО

Шановні випускники, залишаються лічені дні до тестів.  Незалежне тестування  для випускника – це перехід на нову сходинку в житті, тому успішне складання тесту важливе для кожного. Якщо ви не змогли прийняти участь у безкоштовному пробному оцінбванні не зажурюйтесь. Сьогодні інтернет дає можливість перевірити свої сили на практиці в онлайн режимі. Пройшовши онлайн тестування, ви можете дізнатись приблизний рівень своєї підготовки й заодно залатати останні дірки у знаннях. Журнал “МОЛОДІ” склав перелік сайтів де ви безкоштовно зможете це зробити.

1. http://testzno.com.ua/index.php

Загальна кількість завдань ближча до дійсності. Закрема у тесті по українській мові та літературі 60 завдань, у тесті по математиці 36 завдань. Усі запитання та відповіді на одній сторінці, що досить зручно. Натискаєте кнопку “Підтвердити відповіді” і отримуєте свій бал. Але щоб подивитись де ви саме помилились треба відправити смс. Це є дуже великий мінус.

2. http://194.44.221.30:8180/index.jsp

Тренувальний тест. Зручний і зрозумілий у використанні. Подобається те, що я можу бачити свої помилки.  Єдиний мінус у тому, що занадто мала кількість запитань. Зокрема у тесті з української мови та літератури 27 завдань.

3. http://test.svitosvit.ua/default.aspx?id=root

Портал підготовки до незалежного оцінювання. Великий вибір тестів – це плюс. Але проходити тест дуже незручно. Після кожної відповіді ти маєш натиснути кнопку і відкривається нова сторінка. Якщо використовувати інтернет з лімітом це ще й дорого. Що стосується української мови та літератури – тест складається з трьох частин. Частина 1 містить 36 завдань закритої форми з української мови, а Частина 2 – 24 завдання з української літератури. Частина З передбачає написання власного висловлення.

4. http://www.krok.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=193:zno2010&catid=27

Ще один безкоштовний тренувальний тест. Але для участі у тестуванні ви маєте зареєструватися.

Також у підготовці вам зможуть допомогти спеціалізовані сайти, групи (Вконтакті наприклад), форуми і т. д.

Попереджаємо, що Український та регіональні центри оцінювання якості освіти не мають ніякого відношення до цих ресурсів. Будь-які матеріали, які використовуються для укладання тестів зовнішнього оцінювання, авторам цих ресурсів та іншим юридичним або фізичним особам не передавалися. Тести можуть містити помилки. Ви дієте на свій страх і ризик.

Інформацію про ЗНО і матеріали пов’язані з підготовкою до ЗНО можна отримати за адресою http://testportal.gov.ua/

Привіт усім мене звати Антон. Буду мабуть наймолодший учасник журналу. Не дивлячись на свій вік я цікавлюсь політикою та проблемами українського суспільства. Постійно когось критикую, звичайно обґрунтовано) Люблю бути переможцем, але не люблю бути переможеним. Патріот з дитинства, зрозумів це не так давно. Мабуть це в мене у крові, бо ніякого впливу з боку родичів не було. Мрію брати участь у жіттєдіяльності якоїсь політичної партії або просто організації. Якщо бажаєте звязатись зі мною пишіть в ICQ або шукайте "Вконтакте"