“One Card” – молодіжна карта !

Твій вибір! Твоє життя!

«One Card»- це абсолютно новий проект в історії нашого міста, який з’явився за ініціативи молодіжної громадської організації «Молодіжна Вишнева Рада» та активної підтримки і допомоги інших громадських діячів та представників бізнесу. Зокрема, ми залучилися широкою підтримкою лідера громадського руху «Ми разом» Олександра Юракова.

Допомога молоді є одним з основних напрямків діяльності молодіжної громадської організації «Молодіжна Вишнева Рада». Саме тому, після недовготривалих переговорів з Олександром Юраковим , було прийняте рішення створити та втілити у життя такий проект, який дає змогу додатково заохотити молодь, і залучати їх до саморозвитку займаючись громадською діяльністю.

Проект молодіжна карта «One Card» – це своєрідний імпульс, крок уперед, можливість інтегрування молоді в соціальне та політичне життя. Оскільки, молодіжна громадська організація «Молодіжна Вишнева Рада» стрімко набирає оберти, було вирішено використати молодіжну карту ще й як посвідчення громадського діяча. Це будуть персональні картки, тому, прийняти участь у цьому проекті зможе кожний, хто вступить до організації.

Отже,що ж собою являє цей проект?

 

Молодіжна карта «One Card» – це:
1). Мультизнижкова картка «One Card»;
2). Посвідчення члена молодіжної громадської організації «Молодіжна Вишнева Рада».

Власники молодіжної карти «One Card», тепер мають можливість отримувати знижки від 2%-70% у сфері відпочинку та різноманітних послуг.Також детальну інформацію можна буде отримати у соціальних мережах,які вказані на картці.

У місті (та за його межами) буде створена мережа «One Card», де і можна скористатися карткою. На кожному підприємстві,компанії,які будуть залучені до програми,ви обов’язково помітите наклейку «One Card»,на якій буде вказана знижка яку ви можете отримати у даному закладі.
Також існує можливість користуватись квитком-купоном «One Card» ,який надає одноразову знижку. Ця послуга буде діяти у закладах мережі,де невстановлені термінали.

Ти можеш активно розвиватися в своїй країні !

На сьогодні,ми разом з:

Проект підтримують піцерія «Белісімо, більярдний клуб м.Вишневого «Золота луза», знижки у мережі ресторанів «Pees Boy Club», ресторан «Стейк хаус», компанія по організації різноманітних заходів та послуг у сфері розваг і урочистих заходів “UniColors Event” та інші.

Також кожний власник молодіжної карти Вишневого має змогу у будь-який час відпочити у одному з кращих курортно-оздоровчих пансіонатів м. Алушта зі знижкою у -15%.
Крім молодіжної картки «One Card» буде надана кредитно-депозитна карта, користуючись якою,власник також матиме змогу заощаджувати кошти. Це – повернення -1% від кожної покупки; -10% знижка у страховій компанії «Добробут», та багато інших.

З кожним днем мережа «One Card» розширюється. На сьогоднішній день учасниками проекту є близько 300 молодих людей та бізнесменів. У найближчому майбутньому «One Card» буде включати всі можливі підприємства у сфері послуг та розваг, а також на ринку товарів та послуг.

Запрошую долучитися до проекту «One Card» представників бізнесу та активної молоді ?.

По питанням діяльності проекту – artemglinskiy@gmail.com – Артем Глінський; osmak@email.ua – Осьмак Дмитро.

Олена Боднар

 

 

 

Олена Боднар

прес-секретар
МГО «Молодіжна Вишнева рада»