OnAir Player – потужна програма для музики на портативному девайсі

OnAir Player

OnAir PlayerРаніше слухати музичні композиції було дуже дорого. Доводилося регулярно поповнювати бібліотеку численними аудіодисками і стаціонарними плеєрами, а потім ще сортувати розширені архіви даних. Потім з’явилися портативні програвачі з інтегрованою пам’яттю. А тепер же доступні веб-технології і Інтернет, що допомагають транслювати необхідну музику по усій планеті. Проте, якщо користувач не в захваті від “хмарних” технологій, а бажає, щоб підконтрольний мобільний гаджет дистанційно програвав усі аудіокомпозиції з комп’ютера, то йому згодиться цікавий додаток OnAir Player.

На відміну від аналогів, OnAir Player сумісний з рядом десктопних і мобільних платформ. Також утиліта уміє передавати контент через DLNA- мережу або веб-панель.

Щоб приступити до використання рішення OnAir Player, його потрібно заздалегідь інсталювати на усе устаткування, з якого вимагається відтворювати медіадані в потоковому режимі. Зокрема, якщо користувач має намір організувати потік між десктопним комп’ютером і портативним гаджетом, то OnAir Player доведеться перенести і інсталювати на кожному з пристроїв. До речі ящко ви справжній меломан то на сайті http://musicmag.com.ua знайдете для себе багато цікавих музичних пристроїв.

При розгортанні програвача меломан перенаправляється на сторінку, яку потрібно відвідати з аккаунта Google або Facebook. Крім того, можна створити і аккаунт OnAir. Після коректної реєстрації з’явиться музичний архів. Щоб підготувати музичну колекцію, необхідно відкрити вкладку “Налаштування”, а потім задати каталог з дерева, розміщеного на правій панелі.

Ще меломан зможе вказати декілька каталогів, якщо захоче, і додаток самостійно відтворюватиме їх основний вміст. При цьому процедура сканування дуже швидка, завдяки чому перелік аудіотреків відображається практично миттєво.